Одеський театр музичної комедії в грудні цього року представляє дві прем’єри: мюзикл за п’єсою Карла Чапека «Таємниця Макропулоса» та дитячу музичну казку «Єгорка в країні ґудзиків». Про нові постановки журналістам розповіли на прес-конференціях.

Грудень для театру Музичної комедії дуже насичений. Крім традиційної новорічної вистави для дітей, колектив підготував мюзикл за п’єсою Карла Чапека «Таємниця Макропулоса». Композитор Володимир Баскін, лібрето написав Костянтин Рубинський. Режисер-постановник вистави – Володимир Подгородинський визначив жанр твору, як містичний мюзикл, хоча у Чапека це фантастична драма.

Володимир Подгородинський, режисер-постановник

Постановочна група, до складу якої увійшли художник Станіслав Зайцев, балетмейстер Алла Рубіна, диригент Вадим Перевозніков, на чолі з режисером спробували розібратися, що нас робить щасливими і чи потрібно нам безсмертя. У виставі зайняті як провідні актори театру, так і талановита молодь.

Володимир Подгородинський, режисер-постановник

В основі вистави – конфлікт людини та часу, відзначив режисер-постановник «Таємниці Макропулоса» Володимир Подгородинський. А ось режисер -постановник дитячої музичної казки «Єгорка в країні ґудзиків», соліст-вокаліст музкомедії Віталій Сініков  запрошує глядача до незвичайної країни загублених ґудзиків.

Віталій СІНІКОВ, режисер-постановник

Історія, яку розповідає творча група нової вистави, чимось нагадує Алісу в країні чудес. Головний герой загубив ґудзик і опинився в казковій країні, де його чекають різні випробування та події, які , зрозуміло, його міняють. Наряду з дорослими акторами, у виставі зайняті актори-діти, вихованці театральної студії .

Виконавці головної ролі – Єгорки, три юних, але вже досить досвідчених актора,  трохи засмучувалися, відповідаючи на запитання журналістів.

Одже 3 23 грудня до 13 січня театр музичної комедії запрошує на дитячий мюзикл ««Єгорка в країні ґудзиків». А дізнатися формулу безсмертя можна в «Таємниці Макропулоса». Прем’єра запланована на 7 та 8 грудня.

Комментарии закрыты