Одеський режисер Ігор Козлов–Петровський знімає історичну повнометражну картину з детективним сюжетом «Тайна старого хронометра». Стрічка розповідає про вченого та винахідника, який за декілька років до братів Люмьєр створив унікальний апарат для проекції «рухомих картинок». Одеський інженер Йосип Тимченко був фактично одним з першовідкривачів кінематографу. Стрічка присвячена століттю Одеської кіностудії , яке буде відзначатися в 2019 році. На знімальному майданчику побували наші кореспонденти, які до речі, були долучені і до самого процесу.

     Знімальні дні нової історичної картини проходять в павільонах Одеської кіностудії, обсерваторії, оперному театрі. Режисер фільму Ігор Козлов – Петровський, який виступає і автором сценарію, замислив розповісти через долю одного з перших винахідників кінопроектору Йосипа Тимченка про становлення вітчизняного кінематографу .

  Ігор Козлов-Петровський, режисер

Сегодня мі снимаем в оперном театре. История приводит нас сюда, потому что сестра Вері Холодной работала балериной до 1937 года  . и по сценарию Верв со своїм знакомим изобретателем Тимченко. Сестра танцует в Лебедином озере.  

Головну жіночу роль, зірку німого кіно Віру Холодну грає естрадна актриса Неллі Нечаєва. Вона має багатий сценічний досвід, працювала в короткометражному кіно.  Але у великому серйозному фільмі бере участь вперше. Актриса зізнається, що довго не могла повірити, що одержала таку значущу для себе роль.

 Неллі Нечаєва, співачка, акторка

 Єто моя роль, моя героїня. Мсне она понятна. Она загадочна и простая. Но єта ізюминка в ней інтересна. Она идет изнутри. Чем она для меня болем становится дорогой ( Прошу вірезать слово дОрогой с неправильнім урадением)

В історичній картині під робочою назвою «Тайна старого хронометра» зайняті провідні драматичні артисти одеських театрів, Народній артист України Микола Завгородній, заслужений артист України Борис Смирнов, артисти балету.  Практично у всіх попередніх картинах режисера знімався Анатолій Індріцанін. І найчастіше  грав негативних персонажів.

Анатолій Індріцанін, актор

в єтом фильме я игаю болем мене приличного человека.не сов сем ідеально чесного. Антрпринера Вері Холодной.где ві аидели честного антрпринера. Но главное он продвигает молодую начинающую звезду

Декорації, костюми, професійний грим відтворюють атмосферу дореволюційної Одеси. Саме в цей час в нашому місті  зірка німого кіно Віра Холодна брала участь в знімальному процесі..

 Ірина Іванова, художник-гример

 Біла очень интересная задача. Мне біло інтересно поработать с возраснім гримом. Очень редко бівает. Как мастеру біло приязно. И Вері Холодной и Тимченко, мі долали в двух іпостасях: молодого и пожилого. С усами и сединой

Вже відзнята і навіть змонтована добра частина фільму. Але попереду у знімальної групи ще декілька складних масових сцен та епізодів, пов’язаних с детективною лінією сюжету.  Показ стрічки запланований на день міста.

 

Комментарии закрыты