На Шкодовій горі має бути тепло. Віддалений мікрорайон, який щороку має серйозні проблеми з опаленням, нарешті отримає власну котельню. Під час сесії депутати міської ради прийняли рішення про виділення коштів на ці цілі. Як повідомила під час засідання віце-мер Світлана Бедрега, місто у цьому році планує виділити 48 мільйонів гривень на реконструкцію системи опалення Шкодової гори.

Світлана Бедрега, директор департаменту фінансів ОМР

И, вопрос который беспокоил часть жителей города Одесса, был острым в отопительный сезон. Приступаем к реконструкции системы теплоснабжения микрорайона Шкодова гора и котельной на улице Новикова. Общий объем финансового ресурса, необходимый — 48 миллионов. Пока выделяется 8 миллионов на проведение тендера и на начало работ.

Нагадаємо, поточний опалювальний сезон розпочався для мешканців Шкодової гори тільки у грудні 2017 року. До 12 грудня мікрорайон залишався «холодним», жителі перекривали дороги і всіляко намагалися привернути увагу до все ще житлової промзони. Це сталось через проблеми з документацією, котельня, яка знаходиться в нафтопереробному заводі не була в юрисдикції міської влади і не могла працювати без рішення Кабміну. Тоді між «Теплопостачанням міста Одеса» і Фондом державного майна був підписаний договір — саме це дозволило співробітникам «Теплопостачання» зайти в котельню і встановити всю необхідну автоматику. За попередніми підрахунками, дані роботи мерії обійшлися в близько 300 тисяч гривень.

Комментарии закрыты