Журнал PROactive за підтримки посольства Фінляндії в Україні провів конкурс соціальних проектів — Social Project Awards — перший український Оскар в сфері соціально-проектної діяльності. Захід відбувся в Одесі 9 грудня. Основна мета конкурсу — популяризувати соціальні проекти і талановитих громадських діячів, які формують майбутнє країни.  Більше — в нашому сюжеті.

Social Project Awards — перший український Оскар cсоціальних проектів. Як перший і єдиний конкурс подібного роду Social Project Awards спрямований на визнання внеску громадських діячів у розвиток громадянського суспільства України та сприяння піднесенню соціальних проектів в країні. Основні три кити, на яких заснована ідея конкурсу: про кращі соціальні проекти повинні знати; проекти, що розвиваються отримують можливість перейняти успішний досвід реалізації; нагородження проектів, які приносять користь суспільству і світу в цілому, має бути піднесено до рівня найпрестижніших нагород. Учасників конкурсу приїхали привітати представники міністерства молоді та спорту України.

Від імені міністрества молоді та спорту я щиро вітаю всіх учасників та організаторів цього конкурсу визнання та підтримка, талант та пошук однодумців та об’єднання зусиль – саме такими словами можна охарактеризувати сьогоднішній захід і власне він є дуже важливим для кожного із нас

Призервів відзначали в 10 номінаціях: Спорт, здоровий спосіб життя, медицина і охорона здоров’я, технології та інновації, розвиток територій, забезпечення рівних можливостей, культура, екологія, урбаністика, волонтерство, освіта. До складу журі конкурсу увійшли Президент фонду волонтерів України Тимофій Нагорний, заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема, голова правління ГО «Громадське радіо» Андрій Куликов, шеф-редактор соціального реаліті «Ревізор» Анна Жижа, радник Міністерства економічного розвитку і торгівлі Даріус Тамаускас і інші.

Артем Рудомьоткін, організатор Social Project Awards

Мы его готовили на протяжении доборых 5 месяцов. Его готовила команда из 5 человек. Всего навсего 10 человек, которые было задействовано в подготовке всего этого конкурса. Нам подали на участие 592 проекта из которых непосредственно к самому конкурсу были допущены 427 проектов. СКЛЕЙКА. Мы поставили основную задачу перед собой – показать как много проектов на самом деле существует в Украине

Вони — не публічні персони. Але їх щоденна кропітка праця крок за кроком змінює Україну і світ на краще.

Комментарии закрыты