ОДЕСЬКА ОПЕРА-ДІТЯМ!

В березні цього року Одеський театр опери та балету презентував насамперед маленьким глядачам феєрію-казку «Народження балерини». Це вже друга вистава програми «Одеська опера –дітям!». Автор проекту, музикознавець Людмила Сергійчик впевнена, що такі пізнавально-розважальні програми допомагають маленьким глядачам поринути в таємничий і чарівний світ мистецтва. Людмила Олександрівна завітала в нашу студію.

ФЕМІНІЗМ НА ПОСТРАДЯНСЬКОМУ ПРОСТОРІ

  В арт-галереї Інвог відбулось відкриття виставки «Femme in East [фемініст]», присвяченої гендерним проблемам на пострадянському просторі. 15 жінок з Вірменії, Грузії, Молдови, України і Росії в рамках проекту «Жіноча Академія Лідерства» створили сім інтерактивних проектів-інсталяцій про стан фемінізму в їх рідних країнах. Через чорно-білі портрети київського фотографа Юлії Кочетової-Набожняк жінки розповідають свої особисті історії, але вони водночас універсальні для всіх представниць жіночої статі з пострадянських реалій.

 АКВАРЕЛЬНЕ МІСТО

Українська художниця, мультиплікатор, ілюстратор дитячих книжок Ірина Потапенко відкрила в клубі одеситів персональну виставку під назвою «Акварельне місто». На ній представлені роботи, написані за останні два роки . Це враження від мандрівок художниці, а також історії з життя Одеси. Крім того, на відкритті виставки відвідувачі мали змогу побачити скетчбуки майстрині – альбоми із замальовками, які художниця привозить майже з кожної своєї поїздки. На вернісажі побувала наша знімальна група.

Комментарии закрыты