Минулої неділі, після дводенної негоди,  одесити могли насолоджуватися теплими сонячними променями. На свіжому повітрі запланували провести цей вихідний студенти Одеської національної академії харчових технологій — разом  з викладачами. Так, зранку до спорткомплексу ОНАХТ прийшли близько 1000 людей — у тільниках, аби вирушити у туристичний перехід. Маршрут від Канатної до Чкаловського пляжу по Трасі здоров’я. Цим переходом завершилася 12-а  Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених та студентів «Проблеми формування здорового способу життя у молоді» з міжнародною участю.

Олена Кананихіна, проректор ОНАХТ
Сьогодні останній день нашої 12-ої  конференції і ми традиційно закінчуємо конференцію нашим переходом. А Сьогодні ми повинні встановити два рекорди УкраїниВ академії панує здоровий спосіб життя і ми пишаємося тим, що це науково-практична, конференція, тобто ми не лише обговорюємо проблеми формування здорового способу життя, але й практично показуємо, що так в нашій академії всі за з здоровий спосіб життя

Усе вдалося. Перший рекорд, який побили студенти, — найбільший ланцюг із людей в тільниках, другий — жива абревіатура на піску. Усього п’ять літер  — ОНАХТ.

Лана Вєтрова, керівник Національного реєстру рекордів України
Надзвичайно позитивний рекорд, мені дуже приємно, що рекорд в тільниках саме встановлюється в Одесі, тому що це дух Одеси,  це філософія Одеси, це конституція Одеси і мені приємно, що тисячу тринадцять людей встановили аж два рекорди.  Я хочу сказати, що це вже другий рекорд ланцюг в тільниках, який встановлюється в Одесі. Перший рекорд був встановлений кількістю людей в 300 людей і звичайно, що сьогоднішній — це вже надовго.

Учасниками рекорду були   всі «хто хоче»  —  студенти, викладачі, робітники ОНАХТ. Переважно, студенти першого та другого курсів. А підготовка тривала близько трьох тижнів. Як розповідають творці рекорду  — емоції  вражаючі.

Богдан Чумаченко, студент
Спочатку не хотілося, але зараз я тільки радий, що я прийшов сюди, бо це дуже дивововижне свято коли ми побили рекорди. На моїй пам’яті це вже третій турпохід і це кращий турпохід з тих, що я був. Бо до цього ми робили одні й ті ж самі вікторини, одні й ті ж самі олімпіади, а цьогго разу ми зробили щось нове і неповторне.

Анастасія Голубенко, студентка
Ну я дуже довго чекала цього і це було кльово, якщо чесно, тому в мене немає слів це описати
Ну з квест- буквами це було.. Як це сказати.. Незвичайно. Ну це було дуже складно, але наші керівники, нашої академії це могли зробити і я думаю, що це останеться як історія нашої академії.

Окрім цього учасники заходу, трохи розім’ялися, роблячи разом ранкову гімнастику, а також повеселилися —  станцювали щось наближене до ламбади.  Ламбада могла б стати ще одним рекордом, якщо б усі знали рухи, тому поки що це було тренування. До речі, для академії встановлення рекордів — справа не нова. Так,  2014 році до Національного Реєстру Рекордів України був внесений «Найбільш тривалий безперервний футбольний матч».

Комментарии закрыты