«НАШІ на карті світу» — це 80 історій про надзвичайних людей:  українців за походженням чи місцем народження. Книжка, що стала логічним продовженням телепроекту журналістки Уляни Скицької, — про українців, яких визнав увесь світ, що змінили хід історії, чиї досягнення дивують та вражають. Один з героїв книги –Владислав Терзиул, відважний одесит, що зійшов на найбільші вершини світу. На презентації книги були присутні дружина та донька легендарного альпініста.

У просторі iQSpace  відбулась презентація книги «#НАШІ на карті світу», що вийшла у «Видавництві Старого Лева». Авторка книжки – тележурналістка Уляна Скицька зібрала 80 історій про українців, які своїми винаходами, блискучим розумом й талантами змінили хід світової історії.

 Уляна Скицька, автор книги, журналіст

це продовження телевізійного проекту. Ми відзняли 500 програм и вирішили, що логічною крапкою буде видати книжку із найкращими історіями. Вони вразили нас, як творців і ми подумали, що треба щоб більше людей про них дізналося.

Неймовірних українців дуже і дуже багато, говорить автор книги. Але з п’ятисот історій для книги було обрано 80 за двома критеріями :

 Уляна Скицька, автор книги, журналіст

 Критерії були дуже прості :у героя повинно бути українське коріння і історія мене особисто настільки вразила, що я її найчастіше переповідала друзям.ставила питання: як я раніше могла про це не знати, та історія , яку хотіла розширити в массах

Хочеться відзначити, що серед героїв видання «#НАШІ на карті світу» шість одеситів. На презентації Уляна Скицька розповіла про одного з них -легендарного альпініста, Владислава Терзиула, що зійшов на усі найвищі вершини світу.

 Уляна Скицька, автор книги, журналіст

 його історія просто приголомшила. 14 восьмитисячників ще й без кисню.таке досягнення мають близько 20 людей у світі.

Про Владислава ходили легенди: усі підйоми здійснював з мінімум спорядження, без кисневого балона. Казали, що «у розрідженму повітрі добре себе почувають тільки хмари, реактивні літаки і Терзеул».  Альпініст піднявся на усі чотирнадцять «восьмитисячників» планети і загинув у 2004 році під час спуску з останнього — гори Макалу. На презентації книги були присутні дружина та донька легендарного альпініста.

 Юлія Рябчук, донька альпініста

вообще мне біло очень приязно издание ее книги. Потому что до єтого, все. Что касалось мого отца єто біло инициировано мною

В очерке о моем отце идет речь о его жизни как альпиниста-спортсмена, чем он и знаменит.

«Історії НАШИХ надихають. Хочеться, аби їх переповідали одне одному, щоб про цих людей згадували і пишалися ними. Один з кроків на шляху до цього — вихід в світ книги Уляни Скицької.

 

 

 

Комментарии закрыты