З 19 жовтня до 2 листопада в Україні традиційно проходять тижні Німеччини. Організатори пропонують розважальні і інформативні заходи, дають можливість поринути у світ німецького мистецтва і культури, німецького кіно і німецької музики, подорожей по німецько-українській історії і сучасності. 20 жовтня у виставковій залі Одеського літературного музею відкрилась виставка картин німецьких художників України. А в Золотій залі відбувся концерт “Музика німецьких композиторів крізь 3 століття”.

«Тижні Німеччини в Україні» були започатковані восени 2013 року і проводяться щорічно. Впродовж двох тижнів організатори пропонують розважальні і інформативні заходи, дадють можливість поринути у світ німецького мистецтва і культури, німецького кіно і німецької музики, подорожей по німецько-українській історії і сучасності.

 Олександра Лічагіна, референт почесного консула Німеччини в Одесі

 они являються ареной укр.-нем отношений, сотрудничества. Не только в сфере культури, но и єкономики,науки, кино, музики и тд

Гості «Тижнів Німеччини в Україні» зможуть дізнатися про можливості здобуття освіти і відкрити для себе сучасну інноваційну Німеччину. Серед запланованих заходів в Одесі: воркшоп і спектакль «Театр імпровізації» з Йоргом Цандером, концерт німецької музики, виставка картин етнічних німців, авторська екскурсія німецькою Одесою Ельвіри Плеске, яка більше 25 років присвятила відтворенню історії німецьких переселенців в  Причорномор’ї.

 Ельвіра Плеске, член президії Ради німців України

 моя задача рассказать одеситам о немцах. К сожалению, немці- єто только потомки фашистов. Я написала книжку-путеводитель «Погулки по немецкой Одессе». Рас сказала очень коротко и не обо всех обьектах, которіе связани с прибіванием неметких колонистов., переселенцев точнее сказать

Виставка картин етнічних німців України, що відкрилась у виставкових залах літературного музею, відтворює в живопису ті архітектурні об’єкти, які пов’язані з перебуванням німців в Одесі, їх внеском у розвиток міста та регіону. Одна зала присвячена архітектурним будовам, що збереглися в Причерномор’ї, друга демонструє творіння німецьких зодчих в Одесі.

Ельвіра Плеске, член президії Ради німців України

 єто часть истории города. Город создавали представители многих національностей. О немцах долго молчали. Єтнические немци- часть культури Украині.нам захотілось показать в єтих картинах свою историю, написанно. Своїми же художниками.

Завершився вечір в літературному музеї концертом «Музика німецьких композиторів крізь три століття”. В програмі лунали твори Генделя, Вагнера, Баха.

 

Комментарии закрыты