ОКУПАЦІЯ ОДЕСИ

До 75-річниці визволення Одеси від фашистських загарбників побачила світ книга «Одеса 1941-1944. Невідомі сторінки». Це унікальне видання містить офіційні свідчення тих часів: документи, фотографії, листи, газетні статті тощо, з колекції одеського краєзнавця, професора Михайла Пойзнера. Книга, що дає змогу дістати достовірну інформацію про роки окупації в Одесі, вийшла за підтримки одеської та харківської міських рад.

НОВА «МАДАМ БАТТЕРФЛЯЙ»

Головна подія квітня в одеському театрі опери та балету — прем’єра опери Дж. Пуччіні «Мадам Баттерфляй» у копродукції з постановниками з Німеччини, Голандії, Австрії та Франції! Понад двадцять років «жила» на сцені оперного постановка «Мадам Баттерфляй» від режисера Бориса Рябікіна. Останній показ цієї вистави відбувся 17 лютого під орудою запрошеного диригента Ярослава Шемета у день, 115-річчя Світової прм’єри у Teatro alla Scala. Тепер перед публікою постане нова версія добре знайомого сюжету. Для виконання головних партій 5 квітня театр запросив іноземних солістів. Наступного прем’єрного дня партії Чіо-Чіо-сан і Пінкертона прозвучали у виконанні солістів одеської опери.

МИСТЕЦТВО НІМЕЧЧИНИ

Музей західного та східного мистецтва представляє головний проект року – виставку мистецтва Німеччини 16-20 століть з фондів музею. До експозиції, яка має назву «Ода до радості», увійшло понад 60 творів живопису, графіки, порцеляни та книжкових видань. Перша в історії музею ретроспективна виставка німецького мистецтва відкрита до 26 травня. На вернісажі вже побували наші кореспонденти.

Комментарии закрыты