ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ

5 серпня Одеський оперний театр відкрив свій 209-й театральний сезон. Глядачі побачили оперу Верді «Аіда» під керівництвом головного диригента театру Олександру Самоїле. «Аїду» називають «оперою опер», найбільшим досягненням Верді. На одеську публіку очікувала масштабна постановка з яскравим сценічним оформленням.

В МАЙСТЕРНІ У ХУДОЖНИКА

Одеса славиться своїми майстрами образотворчого мистецтва далеко за межами країни. Видатний представник одеського живопису, народний художник України Микола Прокопенко майже все своє життя працює у власному особливому стилю. Його полотна яскраві, барвисті, експресивні і обов’язково з філософською складовою. Над чим зараз працює майстер, про що міркує і якою бачить місію художника,  Микола Миколайович розповів нашій програмі.

ЛЕСЯ УКРАЇНКА І ОДЕСА

  29 липня в бібліотеці імені Грушевського пройшов захід, присвячений 130-й річниці відвідувань Лесею Українкою Одеси. Він проводиться вперше Центром патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді Одеси за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, департаменту освіти і науки ОДА, і має на меті нагадати одеситам про такі важливі постаті, які боролися через свою творчість за національне становлення вільної та незалежної України.

Комментарии закрыты