ЗАЛ АНТИЧНОГО ИСКУССТВА

В музеї західного та східного мистецтва відбулось урочисте відкриття оновлених зал  Античного мистецтва. Після 10-річної перерви мистецтво старогрецької і давньоримської античності знову готове зачаровувати усіх закоханих в красу, витонченість і гармонію. Відновлення експозиції залу Античного мистецтва стало можливим за підтримки благодійної організації Фонд Бумбураса і особисто його голови, грецького бізнесмена та мецената Пантелеймона Бумбураса.

НОВАЯ ЭКСПОЗИЦИЯ МСИО

На десятому році існування Музей сучасного мистецтва Одеси представив принципово нову експозицію, що актуалізує художню проблематику через призму Одеського мистецтва. Це спроба об’єднати різні за стилем, проблематикою, віком роботи в групи, які відтворюють визначену ідею чи поняття. А також пошук нових форм інтерпретації колекції та взаємодії з глядачем і, власне, відповіді на головне питання: Що саме є мистецтво?

ОДЕССА ЗАЖИГАЕТ ЗВЕЗДЫ

У Великому залі Одеської середньої спеціалізованої музичної школі імені Столярського пройшов святковий концерт «Одеса запалює зірки». Юні музиканти шкіл естетичного виховання Одеси продемонстрували свої досягнення у музиці, виступивши з річним підсумковим концертом за 2017 рік.

Комментарии закрыты