В лекторії Одеського художнього музею відбулась творча зустріч зі знавцем нашого міста, науковцем Олександром Дорошенком. Професор Дорошенко презентував публіці свою книгу «Мой город».  Це поема про місто, до якого автор ставиться трепетно і пристрасно. Це гімн людям, які його побудували та дбайливо ставляться до нього.  

Доктор технічних наук, професор – теплофізик Олександр Вікторович Дорошенко у вільний від наукових досліджень час пише документально -ліричні книжки. Вони користуються попитом у одеських читачів та визивають інтерес до самого автора. Тому в лекторїї Одеського художнього музею зібралось багато шанувальників його творчості.

 Олександр Дорошенко, науковець, письменник

Если у человека есть то, что его внутренне увлекает,замечательно. Даже если єтоне высоты. Творчество- это выражение личности и ее основная часть жизни.

За короткий час було видано 4 книги Дорошенка. За що письменник в 2007 році був удостоєний премії «Твої імена, Одесо!» На творчій зустрічі автор презентував перший том нової серії книг, яка має назву «Мой город».

 Олександр Дорошенко, науковець, письменник

 перший том- сердце города,потом…4-й предместья Молдаванки

 Це книга про душу міста, його людей, про камені, з яких воно побудовано. Вона наповнена теплим почуттям вдячності до усіх, хто жив у нашиому місті у минулому, хто сміявся і плакав, радів і горював, хто ходив нашими вулицями. Усім, хто дав нам життя, хто зробив нас тими,які ми є сьогодні — одеситами. І в ній автор Олександр Дорошенко виражає надію, що ми виявимося гідні спадщини, яку нам заповідали предки.

Олександр Дорошенко, науковець, письменник

 любой мой текст –это не сюжетная вещь.не обычный роман. Я говорю  сам с собой, с теми, кто меня волнуети с теми, кого не знаю.с теми, кто читает мою книгу

Автор поділився зі слухачами  своїми сокровенними думками про життя та відповів на чисельні запитання.

 

Комментарии закрыты