10 приголомшливих веселих музичних дівчат-учасниць відомого українського джазового колективу «Freedom-Jazz» показали одеситам, які зібрались цього вечора в одеській філармонії , нову програму. До кабаре-шоу «Jazzy Fairies» увійшли як знакові номери -фрагменти легендарних мюзиклів «Кабаре», «Sweet Charity», так і абсолютно нові. Родзинкою вечора стало виконання авторських пісень Freedom — jazz. Зустріч з жіночим джаз-бендом для одеських меломанів підготувало концертне-театральне агентство Ексклюзив.

Український жіночий колектив Freedom — jazz  був створений в 2008 році, об’єднавши 10 професійних музикантів. Це унікальний бэнд, до складу якого входять тільки дівчата: група саксофонів, клавішні, ударні, бас-гітара, труба і тріо вокалісток. Восени 2011 року, завдяки успішній і екстравагантній участі в «Шоу №1», Freedom — jazz нестримно увірвався в телепростір України, ставши невід’ємною частиною кращих телешоу країни. До Одеси джазетки прибули вже вдруге і з новою програмою.

  Настя, вокалістка Freedom — jazz

 она назівается джази фериес – єто джазовіе феечки, єто мі

Як завжди – це яскраві костюми та зачіски 40-50х років,  чудова музика та вокал, гумор та заводні танці в постановці художннього керіника та засновника групи Олени Коляденко.

До кабаре-шоу «Jazzy Fairies» увійшли як знакові номери -фрагменти легендарних мюзиклів «Кабаре», «Sweet Charity», так і абсолютно нові. Родзинкою вечора стало виконання авторських пісень Freedom — jazz. І безумовно – сюрпризи від джазеток.

  Сані, вокалістка Freedom — jazz

 главній сюрприз=второе отделение, в латиноамериканском стиле. И мі будем зажмгатоь зажигать

Свої обіцянки дівчата стримали. Публікa побачила відповідний антураж, шикарні костюми, знамениті зачіски «Victory Rolls» в першому акті, і неймовірний музичний експеримент і перевтілення в другому акті.

  Настя, вокалістка Freedom — jazz

 Идея принадлежит нашей главной джазетке Елене Коляденко. Она решила поєкспериментировать с латиноамериканскими ритмами. Мі начали искать репертуари наткнулись на диву 40-х гдов Миранду. Она стала прообразом стилистики музіки.

В такому вокальному складі  Сани, Настя та Софія виступають протягом 4 років даруючи разом з дівчатами –інструменталістками справжне задоволення поціновувачам ретро та джаза, стилю та пластики, жіночності та шарму.

Самий запальний джазовий колектив країни — Freedom -Jazz вирушає в міні-тур по містах України. Одна із яскравих зупинок джазеток була в Одеській філармонії.

 

 

Комментарии закрыты