У Південноукраїнському єврейському університеті в Одесі почався чотирнадцятий навчальний рік.На урочисту лінійку з нагоди свята, яка в цьому році із зрозумілих карантинних обмежень відбулась в затишному дворику готелю Адмірал,  зібрались студенти університету та випускники минулих років, викладачі, батьки першокурсників, єврейська громада Хабад. По традиції  рабин університету Фішел Чичельницький зачитав королівські слова благословення духовного наставника всіх євреїв, сьомого Любавичцького ребе, адресованих студентам.

Зі святом студентів привітав головний рабин Одеси і Півдня України Авраам Вольф, який завжди з турботою і увагою ставиться до розвитку університету.

Південноукраїнський єврейський університет в Одесі видає державні дипломи і готує фахівців за фінансово-економічним, юридичним та гуманітарним напрямами. Багато з випускників Вищу тепер живуть і працюють за кордоном, вони підтвердили дипломи, отримані в одеському Єврейському університеті і змогли почати успішну професійну кар’єру.

Південноукраїнський єврейський університет в Одесі сворює всі необхідні умови для найкращого навчання своїх студентів, практики та майбутнього працевлаштування випускників.

 Як говорять студенти університету, програма ВИщу — це не тільки навчання, вона про те, як жити. Південноукраїнський єврейський університет в Одесі готує висококласних фахівців і справжніх людей з великої літери. Бажаємо студентам успіху!

 

 

 

Комментарии закрыты