В рамках 21-го книжкового фестивалю «Зелена хвиля» відбулась презентація нового видання найулюбленішого усіма роману, роману, який був міттєво поділений на цитати , роману, який перечитуєшь багаторазово – «12 стільців» Ільфа і Петрова. Нова редакція має дві глави, які не увійшли в кінцевий варіант, та ілюстрації Григорія Палатнікова.

«12 стільців» — роман, який люблять всі: від інтелектуалів до обивателів. Роман неймовірно смішний, який був поділений на цитати, як тільки зявився на столах читачів. Роман, який можна читати та перечитутвати багаторазово.

 Фелікс Кохріхт, журналіст

 єто моя любимая книга. Я могу признаться, что будучи мальчиком, єта книга біла нерекомендована для широко круга читатетлей. Мне в библиотеке им Грушевского теперь лавали ее почитать. И я на любом месте могу ее откріть и продолжить.

В рік 90-ї річниці від часу написання «12 стільців» одеситами Іллєю Ільфом та Євгенієм Петровим була видана нова версія, яка містить дві глави, що неувійшли в кінцевий варіант роману. А відомий одеський художник та письменник Григорій Палатніков, відчувши ритм та музику цього тексту, зробив чудові ілюстраціїї.

 Григорій Палатніков, ілюстратор книги

 Уже 60 лет сопровождает меня єта книга. Неистощимиій источник оптимизма и здравоміслия одесского нормального

Дві зараз надруковані глави були свого часу виключені самим, як досвідченим літератором Євгенієм Петровим, тому що вони гальмували  нестримність авантюрного ходу роману.

Григорій Палатніков, ілюстратор книги

 и он их очень разумно исключил. Они самодостаточні. Представляют собой замкнутие отлдельніе вещи. Он лтдельно проилюстрировани.

 Леонід Ямроз, дизайнер книги

  мне кажется. Для каждого одессита єто классика вдвойне. Я счастлив, что удалось прикоснуться к єтому изданию. Єто дар небес. Ів книгу вошло более 180 иллюстраций. Біло сделано больше. От чего-то пришлось отказаться. Но єто огромній вкусній труд.

Денис Лучишин, компанія «Цитрус»

наблюдая внешний мир, ми вилим очень явний тред визуализации. Ми общаемя смайлами и тд. єто изданиеболее близко к новому поколению, та  как содержит очень много красочніх иллюстраций.

В рамках 21-го книжкового фестивалю в Терміналі 42 відбулась презентація нового видання, якій передувала цікава розповідь співробітників літературного музею Олени Яворської та Олени Каракіної про родини письменників, історію написання книги, реальних прототипів головних героїв – Авантюристів Остапа Бендера та Кіси Воробянінова, а також про шифри роману «12 стільців». Науковці й досі гадають, що насправді хотіли сказати Ільф та Петров.

Комментарии закрыты