Новий медичний проект був презентований в рамках онлайн-платформи «Соціально активний громадянин». На цей раз міська клінічна лікарня №11 представляє ідею модернізації лабораторного комплексу реанімаційного відділення цього медичного закладу, а також бажає закупити пожежну сигналізацію з мовним оповіщенням. Автором цієї ідеї є заступник головного лікаря з хірургічної допомоги Лікарні №11, Дмитро Гавриченко. За словами фахівця, близько 16 тисяч одеситів щорічно потрапляють до лікарні за ургентними показаннями, а у випадках, коли пацієнту потрібно надати невідкладну допомогу, саме якісне лабораторне обладнання відіграє значиму роль.

Дмитро Гавриченко, заст. головного лікаря з хірургічної допомоги МКЛ №11

Всё оборудование, принципиально будет запрашиваться, чтобы оно было автоматическое. Это не только улучшает качество и сокращает время на проведение результатов, это также исключает одну такую интересную вещь, как возможность ошибки врача-лаборанта или просто лаборанта. Скорость проведения, например, гематологического анализа в автоматическом анализаторе — 3 минуты. Что очень важно в отделении интенсивной терапии, так как больница 11-я принимает больных с желудочно-кишечными кровотечениями, с политравмами, с различными нейрохирургическими травмами. Есть понятие платинового времени, золотого времени в оказании больных с травмами. Поэтому очень важно в это время оказать наивысшего уровня и наивысшего качества помощь. Лабораторные исследования — №1 в этом.

Охорона здоров’я — це та галузь, яка повинна постійно розвиватися і йти в ногу з часом. Перераховані проекти зроблять важливі кроки до того, щоб надавати якісну допомогу самим «важким», ургентними хворим. Щоб навіть в тій ситуації, коли людина не очікувала захворіти, лікарі могли швидко провести діагностику і почати лікування.

Комментарии закрыты