Із наближенням новорічних канікул ніхто не може відмовити собі в тому, щоб власноруч створити справжнє зимове свято. Це бажання не обійшло і Одеський театр музичної комедії, актори якого прийняли участь у дитячому спектаклі «Чарівна країна казок», який за ініціативою міської влади було організовано спеціально для багатодітних родин Одеси.

На виставу, що вібулась 18 грудня у Музкомедії, прийшло майже півтори тисячі  дітей з багатодітних родин. Вони фотографувались біля прикрашених новорічних ялинок, співали і танцювали разом із героями найвідоміших казок, а потім із головою поринули у світ захоплюючого спектаклю. Заступник Одеського міського голови Зінаїда Цвірінько розповіла про традицію таких вистав і про сюрпризи, що очікують маленьких одеситів.

Зінаїда Цвіринько — заступник Одеського міського голови

Это уже стало традиционной встречей — в прошлом году мы проводили такой праздник в Оперном театре, в этом году пригласили деток в Театр музыкальной комедии, который поставил замечательный, такой подвижный, живой спектакль, действие. По реакции зала ясно, что им весело, интересно и хорошо. Ну, и самое главное, что не просто инициатива Геннадия Леонидовича в том, чтобы провести такой спектакль, такой праздник для детей, но и каждый ребенок получит сладкий подарок.

Ми не могли залишити без уваги думку найголовніших експертів — самих глядачів спектаклю та його наймолодших акторів, які поділились своїм враженням і розповіли, хто став їх фаворитами на сцені.

Давид, 3 роки, глядач

Дед Мороз. Потому что он приносит подарки.

Богдан, 9 років, учасник спектаклю

Мальвина. Потому что это моя учительница по вокалу.

Ваня, 9 років, глядач

Мне понравился Буратино, когда он какао выпил  и руками варенье съел. И мне понравилось, когда Буратино с Мальвиной танцевали.

Святкова вистава і солодкі подарунки не обминуть жодну дитину будь-якої пільгової категорії — зазначають у мерії. Незабаром такі свята будуть проведені для дітей-сиріт, для дітей з малозабезпечених родин і дітей учасників антитерористичної операції.

Нагадаємо, що діти пільгових категорій та обдаровані діти мають змогу відвідати новорічні вистави за рахунок міського бюджету. Департаментом освіти і науки мерії придбано близько 10 тисяч квитків у театри та виставкові комплекси Одеси для даних категорій дітей.

Комментарии закрыты