21-го грудня новорічна казка заворожила дітей, студентів і дорослих в залі Одеської національної академії харчових технологій. ОНАХТ підготувала видовищну виставу, яка зацікавила глядачів різного віку тому, що була сучасна, дивовижна, динамічна.

Олена КАНАНИХІНА, проректор ОНАХТ
Новорічна казка для дітей — це вже бренд Одеської національної академії харчових технологій. А благодійна діяльність є частиною життя нашої академії. Ми сьогодні даруємо не лише нову, яскраву і добру виставу. А ще робимо подарунки — це іграшка і солодощі.

15-го грудня Одеська національна академія харчових технологій влаштувала новорічний благодійний ярмарок для одеситів в Міському саду. В роботі ярмарку взяли участь всі 10 факультетів і 4 коледжи академії. А за кошти від ярмарку Центр реклами і маркетингу ОНАХТ придбав подарунки для маленьких гостей. Але поки подарунки попереду — зараз потрібно допомогти Білосніжці, Червоній Шапочці, сніговику Олафу і коню Юлію, що весь час говорить, врятувати Снігуроньку. Вона потрапила до лап продюсера-Кащея, який виманив дівчину від Діда Мороза, пообіцявши їй славу і лайки в інтернеті.

У академії є підшефна школа-інтернат, але в цьому році колектив вирішив вийти на вищий рівень — й запросити до себе на казку майже 200 дітей з соціально незахищених сімей з трьох одеських шкіл!

Олена КАНАНИХІНА, проректор ОНАХТ
І в цій роботі приймала участь вся академія, починаючи зі студентів, які готували подарунки, Студентська рада вирішувала організаційні питання, і таланти нашого студклубу.

Неллі КОТИЛЕВИЧ, директор студентського клубу ОНАХТ
Большую лепту внести студенты, они знали, что будет спектакль для детей-сирот. Если ты делаешь новогоднюю сказку, она должна быть интересна и студентам, и деткам. Поэтому основывались на том материале, который близок молодежи, и хотели научить доброму. Эта сказка с особым смыслом.

Глядачі зрозуміли особливий зміст казки: інтернет-дружба та лайки так і залишаться тільки на екрані, навіть коли в тебе скрутне становище. А ось реальні і вірні друзі допоможуть завжди. Тут доспіли й подарунки від Одеської національної академії харчових технологій! І глядацькі симпатії.

Запомнились Снегурочка и Дед Мороз.
А мне Кащей потому, что он интересный, но злой.
Мне Красная Шапочка. Она красивая и я обожаю красный цвет.
Мне понравился Дед Мороз потому, что он подарки несет, на санках катается.

Комментарии закрыты