У ході реконструкції знаменитого одеського Новощіпного ряду практично завершена робота по заміні комунікацій і прокладання рейок. А також вже розпочато облаштування дорожнього покриття. Цей комплексний проект — продовження робіт з благоустрою Одеси і підготовка до запуску швидкісного трамвая Північ-Південь.

Під час виїзду на місце реконструкції Одеський міський голова Геннадій Труханов також зазначив, що торгівля тут буде впорядкована.

За словами начальника управління дорожнього господарства, в ході даних робіт на вулиці буде встановлено сучасне освітлення, повністю оновлять дорогу і тротуари, зроблять підняті зупинки для того, щоб люди з інвалідністю та мами з колясками могли вільно заходити в трамвай.

Сьогодні на завершальному етапі знаходяться роботи по ремонту дощової каналізації та газопостачання, оновленню і прокладанню інженерних комунікацій зовнішнього освітлення, облаштування опор контактної мережі. Роботи з улаштування мереж водопостачання тривають від перехрестя Новощіпного ряду і вулиці Катерининської до вулиці Водопровідної. Змонтовано трамвайні колії на ділянці від вулиці Преображенської до вулиці Катерининської, монтуються нові колії в районі трамвайного депо. На ділянці від вулиці Преображенської до вулиці Катерининської вже виконані роботи по влаштуванню основи проїжджої частини і покладені нижні шари асфальтобетонного покриття, встановлено бортовий камінь. Тривають роботи по влаштуванню основи зупиночних комплексів. По непарній стороні вулиці готується основа для укладання плиткового покриття на тротуарах.

Мер відзначив, що, не зважаючи на деякі затримки поставок у зв’язку з пандемією, роботи у Новощіпному ряду йдуть добрими темпами і при сприятливих умовах закінчаться до нового курортного сезону — травня 2021-го року.

Комментарии закрыты