Безпека на вулицях міста починається з технічного оснащення поліції. 12 вересня біля пам’ятника Дюку де Рішельє вишикувалися кілька десятків новеньких патрульних машин і 3 автозаки — такий подарунок правоохоронці Одещини отримали від влади міста та області. Ключі від новеньких авто співробітникам поліції урочисто вручали начальник головного управління нацполіціі Дмитро Головін і перший заступник міністра Внутрішніх справ України Сергій Яровий. У заході також взяли участь голова поліції республіки Молдова і глава поліції міста Кишинева.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Мы смогли сконцентрировать финансы и сегодня эти финансы реализовать в конкретные дела. Особая благодарность руководству МВД, подразделениям и руководству национальной полиции, всем тем кто сегодня ежедневно выполняет боевую задачу. Своё отношение и своё взаимодействие с подразделениями Национальной полиции мы демонстрируем совместными усилиями, совместными делами. Наша программа «Безопасный город» одна из лучших программ в Украине и она сегодня в действии.

Говорячи про програму «Безпечне місто», яка була прийнята в Одесі в 2012 році, то в подальшому технічну базу національної поліції планується тільки розширювати. Сюди входить не тільки закупівля автомобілів, але і установка камер спостереження, а також поліцейських станцій.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Принятая нами программа «Безопасный город», один из пунктов которой сегодня реализован торжественно. Дальше программа расписана, мы до 2019-го года запланировали больше 250 миллионов выделить на обеспечение данной программы. Этот год мы посвятим не только приобретению техники, но и установки полицейских станций. В этом году мы должны поставить 9 таких станций по городу.

Безпека мирних жителів — це те на що сьогодні виділяється фінансування в першу чергу. А тепер, з огляду на оснащення нових патрульних машин, ще менше часу буде витрачатися на затримання злочинців в Одесі і в області.

Дмитро Головін, начальник ГУ НП в Одеській області

Максимальное время — 15-17 минут, самый удаленный. По квадратам, в зависимости от расположения, в зависимости от дорог. Мы идем к тому чтобы по европейским стандартам до 15-17 минут в любую точку. 77 на группы быстрого реагирования для области. 9 машин на город — это электромобили, 4 Sandero. И 3 автомобиля новые, хочу сделать акцент, европейского стандарта, для перевозки спецконтингента.

Також, як зазначив Дмитро Головін, затримані — теж люди і ставитися до них потрібно відповідно. Нові автозаки можуть вмістити до 7 осіб і там є всі необхідні умови для перевезення людей. Однак, в будь-якому випадку, не дивлячись на сучасну техніку, найголовніше — це ті поліцейські, які щодня виїжджають на патрулювання нашого міста і захист життя городян. Співробітникам поліції нашого міста і області варто тільки побажати берегти себе і так само якісно нести свою службу.

Комментарии закрыты