Популярна одеська пам’ятка – «Музей-квартира Утьосова поповнилась новими цікавими експонатами. В присутності перших осіб міста та області колекціонер Едуард Амчиславський передав музею унікальні матеріали, що стосуються життя та творчості  легендарного одесита, чий талант підкорив весь світ, якого люблять і пам’ятають далеко за межами рідного міста, Леоніда Утьосова .

У цьому маленькому затишному дворику на вулиці Утьосова,11 вже два роки працює музей-квартира Леоніда Утьосова. Саме в цьому будинку провів дитячі роки видатний естрадний артист. Квартира номер 7 знаходиться на другому поверсі, куди можна попасти по спіральних металевих сходах. Музей-квартира Утьосова працєю майже кожен день. Його відвідувачі можуть побачити особисті рідкості, що належали Леоніду Осиповічу, предмети інтер’єру, музичні інструменти, архівні документи, і фотографії, почути його голос. За підтримки міської адміністрації закінчується реконструкція сусіднього приміщення, що дозволить розширити виставковий простір.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Сегодня ми нашли возможность приобрести еще одну квартиру за внебюджетніе средства. Неравнодушние одесситьи. Единственній бесплатній музей в городе. И он будет бесплатнім

Музей щорічно наповнюється новими цікавими експонатами. Колишній власник квартири, коллекціонер, відповідальний секретар Фонду «Музея-квартири Утьосова в Одесі» Едуард Амчиславський  цього разу в присутності представників обласної і міської влади передав музею багато фотографій з фондів і зібранних в різних куточках планети, де живуть шанувальники таланту нашого легендарного земляка, книжки, розповідаючі про феномен Утьосова, платівки, навіть справжні голки для патефону.

Едуард Амчиславський, колекціонер

Часть експонатов, которіе были собраны в архив фонда музея. они были у друзей и вот они ждали своего часа. Вторая часть – это то, что за 20 лет проживания мы собирали

 Максим Степанов, голова Одеської облдержадміністрації

єта пам’ять, єти фотографиии, реликвий,то что останется нам, нашим детям. Єто очень важно.єто бесценно.

Працівники музею за підтримки міста перетворили звичайний одеський дворик в памятку, яка нагадує ті часи, коли тут бігав маленький Утьосов. Мер Одеси Геннадій Труханов пропонує і в тому чіслі мешканцям цього будинку розвивати це місце. Зробити так, щоб відвідувачі могли зануритися в атмосферу Одеси початку 20 століття за допомогою інсценіровки побуту тієї доби.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

когда заходишь пирожки, кто-то пилит скрипку, кто-то на гармошке, кто-то стирает, здесь пирожки кушают. Чтобі люди пришлии на 15-20 минут окунулитсь в ту атмосферу.єто востребовано. Спасибо вам огромное. Єто любовь к городу, проявляющаяся в конкретніх делахи поступках.

Колекціонер Едуард Амчиславський пообіцяв продовжувати працювати в цьому напрямку, відшукувати нові унікальні матеріали, свідоцства виступів легендарного одесита, та памяті, яка живе й досі. Колекціонер передав музею ексклюзівні матеріали, які видаються всього в 5-10 примірниках: набір поштових марок, значки, навіть колоду карт та ювідейну медаль із зображення великого артиста. Також музей одержав тільки видану книгу «Спасибо, сердце», де вперше указана точна дата народження Леоніда Утьсова.

Комментарии закрыты