Одеса посилено готується до святкування Нового року. Вулиці прикрасили гірляндами і інсталяціями, прилавки магазинів окупувала новорічна атрибутика, а івент-менеджери вже підготували десятки варіантів з пропозиціями для сімейного дозвілля під час зимових канікул. Що чекає на одеситів і гостей під час новорічних канікул, розповіла директор департаменту культури та туризму Тетяна Маркова.

В Одесі на період новорічних та різдвяних свят заплановано чимало цікавого. У тому числі три нових і вельми солодких проекти, розповіла директор туристичного департаменту Тетяна Маркова.

19 числа будет представлен 18 кв. м. 3Д пряник “Город в котором сбываются мечты”После его презентации безусловно он будет разрезаться и будут одариваться все кто придет на Думскую площадь в этот день. 24 числа, в связи с тем, что 25 является тоже выходным, Католическое Рождество, будет специальный пряничный торт, который будет демонстрировать часы и время развития нашего города. Все эти проекты будут связаны с нашим городом и еще один огромный шоколадно-пряничный торт будет к нашему Рождеству 7 числа представлен и представит он нашу Одессу в варианте сказок вечера на хуторе близ Диканьки

У новорічну ніч на Приморському бульварі традиційно відбудеться святковий концерт. Заплановані дискотека і великий феєрверк. На період свят очікують прибуття близько 30 тис. туристів. Правда, так як більшість з них зупиняються не в готелях, а знімають квартири чи розміщуються у друзів, департамент не може з повною точністю навести данні про кількість відвідувачів міста.

На протяжении новогодней ночи, єти замері делают и социологи и  эти замеры делает полиция, вы понимаете город будет под контролем. Мы понимаем, что в течении периода через Приморский бульвар, Думскую площадь проходит порядка 100 тыс. Человек. И это количество, как мы понимаем, это треть, это те люди которые приехали встретить новый год в Одессе.

Перші грандіозні заходи в місті стартують вже на день святого Миколая, 19 грудня. І розтягнеться програма до Старого нового року.

Комментарии закрыты