Тетяна Бережна, представник відділу продажу ЖК «Острова»

Декабрь — это всегда праздничная суета, поиск подарков и время принятия важных решений. Например, начать новую жизнь. Компания Интострой знает, как порадовать самых дорогих людей.

Прийдешній Новий Рік — вдалий час для прийняття важливих, але приємних рішень. Компанія Интострой пропонує оригінальний варіант новорічного подарунку, який не тільки обов’язково обрадує всю сім’ю, а й допоможе істотно заощадити на придбанні дійсно необхідного — власного житла.

Марсельська, 46 — тел. відділу продажу 048-700-18-18

Своя квартира в ЖК Острова — це не просто квадратні метри, а середовище проживання 21 століття — за своєю охороною, безпечне і зелене. Тут жителів чекають не тільки комфортні квартири, а й власний стадіон, фітнес-клуб, дитячий сад і навіть вид на море. Повний комплект для того щоб почати нове життя в новій квартирі. Ще й за приємною ціною.

Тетяна Бережна, представник відділу продажу ЖК «Острова»

Ко всем  достоинствам жилого комплекса Острова добавлю два решающих: во-первых, оба дома, которые сейчас в продаже, уже построены. Идут отделочные работы. Во-вторых, специально к  Новому году стартовала акция с беспроигрышной лотереей. Теперь вы сами определяет себе небывалую скидку до 18 процентов! Независимо от метража и этапов оплаты. Возьмем средние 10 процентов и среднюю стоимость за квадратный метр — 14 тысяч гривен. На  двухкомнатной квартире — это получается 70 тысяч гривен скидка, а если вам повезет, то более ста тысяч гривен. Наши цены в гривне, а число акционных квартир ограничено. Спешите, срок сдачи дома уже в марте!

Житловий комплекс «Острова» — це соціальне житло нового покоління. Забудова розташувалася на перехресті вулиць Марсельської, між Семена Палія (колишньої Дніпропетровської дороги) і Сахарова, в Суворовському районі. Комплекс «Острова» — це не просто 13 комфортних будинків з розвиненою інфраструктурою — це новобуди з великої літери, квартира тут — це можливість жити комфортно і затишно в місці, де для вас і вашої сім’ї створили вже всі умови.

Знижки від 5 до 18% діють на всіх об’єктах будівельної компанії Интострой. Навіть в преміум класі. І якщо будинки в ЖК «Острова» — це соціальне житло, то уявіть собі, що ж буде в розкішному житловому комплексі.

Південна дорога — тел. відділу продажу 048-700-41-41

Наприклад в такому, як комплекс ЛесSky. Ми всі чули про лавандові поля і підземний паркінг, архітектуру в стилі швейцарських шале, вигляді на море і озеро, а також абсолютно нових комунальних мережах. З акційною пропозицією можна вийти на новий рівень комфорту з квартирою в ЛесSky — між морем і озером.

Миколаївська дорога, 315 — тел. відділу продажу 048-700-93-93

Припасла компанія «Интострой» і подарунок, який буде приносити вам прибуток щомісяця. Перший молодіжний житловий комплекс «Лузанівський» поруч з гіпермаркетом «Метро» в кроковій близькості від парку і пляжу — ідеальний варіант для інвестицій. Квартири площею від 30 квадратних метрів за найскромнішими підрахунками окупляться вже протягом двох років після здачі. При цьому дивіденди ви будете отримувати щомісячно.

Юлія Колеснікова, представник відділу продажу ЖК «Лузанівський Парк»

Твоя первая квартира с видом на море и пляжем в пяти минутах от дома от 14 тысяч условных единиц. Мы посчитали что при самых демократичных ценах в курортный сезон такая квартира будет приносить чистой прибыли порядка девяти тысяч гривен в месяц пассивного дохода. Это уже за вычетом всех коммунальных платежей. Ну а те, кто ищет свою первую квартиру, сравните — цена съемной и рассрочка практически равны. Два года в неблагополучном районе орендовать квартиру или своя собственная квартира рядом с морем? А рассрочка у нас от 30%.  Так что генерируйте свои новогодние бюджеты и приходите за своей собственной квартирой.

Є у будівельної компанії «Интострой» і подарунок для тих, хто звик жити ближче до серця Одеси. Житловий комплекс Сіті-парк розташувався на вулиці Пестеля 6. У цьому районі є не тільки хороша транспортна розв’язка, але і найнеобхідніше для життя на території самого комплексу.

Пестеля, 6 — тел. відділу продажу 048-700-52-52

Оксана Садиченко, представник відділу продажу ЖК «Сити Парк»

А для тех кто хочет жить ближе к центру – отличная новость от Интостроя. Этот до уже сдан, вторая очередь на уровне седьмого этажа. Квартиры есть как в сданном, так и в строящемся доме. 

Тут, вас зустрічає сучасний і світлий хол — самий початок житлового будинку підвищеної комфортності. Також, сімейний вікенд можна буде провести недалеко від дому — для ваших дітей вже встановлюється сучасний і яскравий майданчик. На підході стадіон і спортивний комплекс. До того ж, компанія Интострой підготувала лотерею, де кожен отримає подарунок.

Оксана Садиченко, представник відділу продажу ЖК «Сити Парк»

Вот такая беспроигрышная лотерея действует сейчас и до 30 декабря в жилом комплексе Сити-парк. Вы можете купить квартиру в сданном доме по 14 тысяч гривен за квадрат, и в строящемся по 12,5. И  выиграть щедрую скидку – от 5 до 18%. Мы зорко следим за рынком новостроек Одессы и точно знаем такие выгодные условия сегодня только в Интострое. Гарантия сдачи, прозрачные договора, собственное производство позволяют продавать в гривне, делать праздничные скидки и помогут встретить новый год в своей новой квартире!

Сьогодні при нестабільному курсі гривні, інвестиції в своє нове житло у перевіреного і надійного одеського забудовника — не тільки найприємніший, але і найрозумніший подарунок. Вибирайте сьогодні і зустрічайте Новій Рік впевнено і зі своєю квартирою! Приходьте до відділів продажу будівельної компанії Интострой!

Intostroy.com — тел. (048)-700-18-18

Комментарии закрыты