27 жовтня, в школі-ліцеї №67, яка розташована на Генерала Бочарова 14-а пройшло досить незвичне спортивне свято. У школі відкрили цілий спортивний комплекс — але не тільки для занять спортом, а й для того, щоб навіть на перерві діти могли проводити час на свіжому повітрі в хороших умовах. Пограти в м’яч на новому шкільному полі і поспілкуватись з учнями приїхав і мер Одеси Геннадій Труханов.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Депутаты объединились. Деньги городского совета и областного совета выделенные объединились. Сделали проект хороший, изучили что необходимо и в результате появляется у нас большой спортивный комплекс. Часть его сегодня уже вводится, сегодня мы пришли посмотреть как выполнены работы. Часть, вы знаете, ещё готовится, там идут строительные работы. Вот это пример кооперации и это пример нормального подхода. Делового, хозяйственного подхода к реализации и городских программ и использованию бюджетных средств.

За словами міського голови, за два роки в Одесі було побудовано більше 30 спортивних комплексів. До подібних подарунків і батьки і діти ставляться дуже дбайливо і з вдячністю, адже досить довго чекали нові місця для занять спортом. Готуватися до змагань, проводити чемпіонати і вдосконалювати себе — можливо саме на полі школи №67 виростуть нові переможці чемпіонатів світу. Мрійте і мрії зможуть збуватися — такий був девіз свята в школі-ліцеї. Адже щороку в класи приходять нові діти, кожен з яких має свої мрії та цілі. У досягненнях яких, всіма силами їх підтримує рідне місто.

Комментарии закрыты