Всеукраїнська олімпіада з інформаційних технологій — щорічне змагання школярів 9- 11 класів України. В цьому році обласний етап пройшов на базі Одеської національної академії  харчових технологій. Як пройшла олімпіада, докладніше в сюжеті.

10 лютого на базі Одеської національної академії харчових технологій вперше в її історії відбувся обласний етап всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій для школярів Одеської області.

Денис Попков, директор центру комп’ютерних технологій ОНАХТ

Сьогодні на базі Одеської національної академії харчових технологій відбувається третій етап обласний український олімпіади з інформаційних технологій. Сюди з’їхалися діти з області Одеської, які зайняли призові місця у своїх районах і сьогодні вони змагаються за право представляти Одеську область на всеукраїнському рівні.  До нас приїхали біля 50 дітей. Більше представлені райони південні Одеської області але є з півночі Одеської області, ну і звичай Одеса і найближчі райони до Одеси. Сказати що є перевага, напевно не можна, тому що  Одеса велике місто, тому з Одеси та з Білгорода-Дністровського та Лиманського району звичайно більше.

Факультет комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту ОНАХТ радо відчинив свої аудиторії, обчислювальні класи для кращих юних школярів-«айтішників». В олімпіаді взяли участь понад 50 учнів 9-11 класів – переможців і призерів в районах та громадах Одеського регіону. Суть олімпіади була у розв’язанні завдань поглибленого рівня на застосування пакету Microsoft Office, на вирішення яких було відведено чотири години.

Олена Клейн, вчитель інформатики ОСШ №117

Информационно- компьютерные технологии — это умение работать с офисными программами Word, Exel, power point…очень важно чтоб дети учились, умели, все это использовать. не каждому сужденно быть программистом, но в нашем 21 веке умение правильно использовать компьютер — очень важно. Когда вы сидите дома на кухне, вы можете есть исключительно ложкой, но если вы приходите в приличное место, например в ресторан, то вам предоставят несколько ложек, несколько вилок, несколько ножей и надо уметь их использовать, так вот человек, который делает таблички в ворде, похож на человека, который в присутствии английской королевы ест салат ложкой.

Перевага для переможців була не тільки в тому що учні будуть представляти область у столиці на всеукраїнському рівні, a й ще будуть мати додаткові конкурсні бали при вступі до вищих навчальних закладів за профілем олімпіади. Що ж бажаємо переможцям та призерам олімпіади гідно представити Одеську область на фіналі у Києві.

Комментарии закрыты