Патрульна поліція оголошує новий набір до своїх лав. З 20 березня по 18 квітня в Одесі пройде додатковий набір в патрульну поліцію міста. Командування впевнене, що набір співробітників поліпшить безпеку в місті. Процедура відбору кандидатів буде проходити в кілька етапів. Для початку всім бажаючим необхідно оформити заявку, розміщену на сайті департаменту Патрульної поліції. Далі в Миколаєві кандидати повинні будуть пройти спеціальне тестування, яке передбачає знання Конституцією України, а також Закону «Про поліцію».

Михайло Білецький, Начальник управління патрульної поліції Одеси

Ми оголошуємо конкурс на 500 вакансій Патрульної поліції в м. Одесі. Трошки більше, як 660 людей несуть у нас в місті. Саме тому 500 нових патрульних дозволить суттєво покращити рівень безпеки в Одесі та якісну роботу в цьому напрямку. Я дійсно пишаюсь тим, що крок за кроком Патрульна поліція України зростає та розширяється. Кар’єра у патрульного поліцейського — це школа життя та можливість для молодих та рішучих людей.

Олександр Краснобаєв, відділ кадрового забезпечення УПП в Одесі

Необхідно для себе розуміти, що ти відповідаєш тим критеріям, які встановленні. Це вік — від 21 року до 35 років, наявність базової середньої освіти, а також необхідно мати достатній рівень фізичної підготовки та відповідних якостей, які виставляються до роботи Патрульної поліції.

Комментарии закрыты