20 червня, о 7 годині ранку мешканці будинків, розташованих в районі 1-го, 2-го і 3-го Басейних провулків перекрили рух по вулиці Басейній для транспорту філії «Інфоксводоканал», чий офіс розташований в цьому районі, і технологічного транспорту компанії «Кадорр»,  яка проводить тут будівництво. На такий крок людей змусила піти відчайдушна ситуація, що склалася після того, як під час риття котловану для чергової «Жемчужини» будівельниками «Кадорр» була зруйнована система каналізації ряду будинків, розташованих в цьому районі.

Вже більше півроку у жителів будинків 1-го, 2-го и 3-го Басейних провулків затоплені підвали і не працює каналізація в будинках. Причиною такої проблеми послужило риття котловану для чергової «Жемчужини» будівельниками «Кадорр». Зневірені одесити зверталися в компанію «Кадорр», обласну прокуратуру, але пошкодження системи каналізації так і не усунуті. І сьогодні єдиним виходом, щоб звернути на себе увагу, вважають перекриття дороги біля офісу Інфоксводоканалу.

Уровень воды в подвале достигает до метра. Я вот становлю сейчас на пол и вот бульбы идут. Воду откачиваем каждый день. У нас стоит тут печной обогрев плюс уголь, который отсырел уже. Вот эта вот ломка образовалась после потопов.

Наталя, постраждала одеситка

Когда начались активные работы по рытью котлованов, они обрушили городскую канализацию, который мы пользуемся.  Мы написали коллективное письмо, с просьбой разобраться и каким-то образом помочь нам. На что «водоканал» отреагировал довольно странно. Пришел нам официальный ответ, что мы в курсе вашей проблемы, о чем дополнительно будем вам сообщать. Прошло 7 месяцев. Приезжает каждый день машина — бочка — и отсасывает просто фекалии из канализационного люка. Ну это нас не спасает. Канализация не работает.

Представники Інфоксводоканала відзначили, що вони такі ж заручники ситуації, як і самі жителі. В якості тимчасового заходу, вони щотижня безкоштовно відправляють бригаду для очищення каналізації і роблять це собі в збиток. На звернення Інфоксу в компанію «Кадорр» — їм щоразу відповідали, що зовсім скоро проблему вирішать. Але пройшло 7 місяців, а ситуація ніяк не змінилася.

Абсолютно такие пострадавшие, такие, как и вы. Потому что работала канализация до того, как «Кадорр» зашел на эту площадку. «Кадорр» зашел, начал забивать сваи, пробил канализацию. Мы теперь тратим деньги для того, чтобы бочкой вас как-то спасти, а вы нас не слышите. Надо ждать. Обещают, что к концу недели они проложат вот эту канализацию под железной дорогой, на площадке.

Підкреслимо, що відповідальні особи компанії забудовника «Кадорр», з вини яких сталося порушення роботи каналізаційної системи, повідомили всім зацікавленим сторонам, що проведуть нову каналізацію до 25 червня. У свою чергу місцеві жителі відзначили, що якщо компанія не виконає обіцянки, вони будуть змушені знову піти на крайні заходи і перекрити дорогу.

Комментарии закрыты