Скандально відома будівельна компанія «Кадорр» знову потрапила в гущу подій. Цього разу за інформацією, яку надали громадських організацій, стало відомо, що сирійський бізнесмен має партнерські відносини з біглим депутатом Ігорем Марковим. Подробиці дізнаємося у наступному сюжеті.

Замовником будівництва двохсекційного 24-поверхового будинку «27-я Жемчужина» в курортному районі Одеси виступила громадська організація інвалідів «Допомога та захист». Директором і засновником даної юрособи є далеко не інваліди, а представники впливових бізнесменів — сирійця Аднана Кивана та сепаратиста Ігоря Маркова.

Так, згідно з єдиним державним реєстром юридичних осіб директором ГОІ «Допомога та захист» виступає один з підрядників «Кадорра» Федір Іванович Крижановський, а співзасновниками — знайомі екс-нардепа Ігоря Маркова.

Основним активом громадською організації «Допомога та захист» був придбаний недобудований величезний санаторій-профілакторій «Нефтяник» разом із землею. До речі, на прилеглій землі в 2007-му році Ігор Марков встиг побудувати житлову висотку «Білий парус».

Як відомо, екс-нардепу Ігорю Маркову нині доводиться ховатися за кордоном від українського правосуддя. Тому в наприкінці 2015 року на території санаторію почалося будівництво під егідою «Кадорр груп» без будь-яких на те законних підстав, оскільки замовником будівництва було ГОІ «Допомога та захист» як землекористувач і власник старих будівель санаторію.

Також відбулися і пертурбації в громадській організації інвалідів. За інформацією порталу youcontrol.com.ua «Допомога та захист» замість Олексія Рибакова очолив Федір Григорович Крижановський, який до цього був директором і співзасновником головного підрядника і проектувальника «27-й Жемужина» ТОВ «Алькар-Буд». Олексій Рибаков та Афтанюк, який входив в список партії «Батьківщина» на виборах 2010 року в Одеську міськраду, залишилися в складі засновників ГОІ «Допомога та захист». Виходячи з причетності до партії «Батьківщина», їх умовно можна вважати людьми Ігоря Маркова.
Очоливши ГОІ «Допомога та захист» Крижановський залишає ТОВ «Алькар-Буд», хоча залишається в інших структурах, які тісно співпрацюють з «Кадорр Груп».

Комментарии закрыты