Протягом 10 років «Золотий берег» мав репутацію найбільшої недобудови Півдня України. Сотні сімей інвесторів вклали свої гроші в будівництво та очікують свої квартири на 16 станції Великого Фонтану.  На вимогу більшості інвесторів 14 червня 2017 року одеська міська рада прийняла практично історичне рішення і надала кооперативу Морський-1, який підтримують майже 500 інвесторів, земельну ділянку для завершення будівництва комплексу. Однак незадоволені цим 5 громадян подавши позов до суду проти рішення міської ради,  відстрочити отримання таких довгоочікуваних квартир іншими 500 сім‘ями.

Володимир Дроздовський, позивач

По сегодняшнему процессу — процесс продолжается и мы выступили истцами в иске против горсовета, который передал в аренду землю кооперативу «Морской-1«. Почему мы всё-таки судимся и почему мы считаем это решение незаконным? Основная причина — это то что войдя на нашу стройку кооператив «Морской«, мы считаем, нарушил права так называемых исторических инвесторов.

Позивача Дроздовського  підтримують близько 15 осіб, які відвідали сьогодні Київський районний суд м. Одеси.

Віталій Юраш, нач. управління з питань представництва у судах ОМР

Думка чи коментарі з приводу представника позивачів, вона є необґрунтованою. Одеська міська, приймаючи рішення, вона діяла в межах способу, що передбачений конституцією та законами України. Зокрема, земельним кодексом, це і стаття 122, 12 і щодо приводу коментарю позивача «повинні проводити земельні торги». Зазначаю що стаття 134 частина 2 земельного кодексу. Вона передбачає, коли земельні торги не проводяться. І на час повного пакету документів, повного розгляду рішення, ЖБК Морський-1, він був власником об’єкту нерухомого майна і відповідно до цієї ж норми закону земельні торги не проводяться.

Вадим Тертицький, адвокат

Основна маса погоджується на будівництво відповідно наданого плану, розрахунків, все було обґрунтовано і на загальних зборах відповідно все це доведено до історичних інвесторів. Більша частина погодилась з таким планом. Тому на підставі цього погодження, відповідно, Морський почав добудову саме цього проблемного об’єкту. 

15 осіб інвесторів, які були присутні в залі Київського районного суду 26 січня, поки що всіма силами намагаються призупинити будівництво «Золотого берега». Не переконала їх і позиція Апеляційного суду Одеської області, який висловив позицію в тому, що інтереси певної групи людей, яка виявилася в меншості, ніяк не повинні впливати на долю сотень сімей, які борються за те, щоб в’їхати в свої квартири. Особливо, з огляду на факт того, що з 2007 року багато що встигло змінитися: у когось вже підросли діти, а хтось вийшов на пенсію.

В’ячеслав Краснюк, інвестор ЖК «Золотий берег»

Наконец-то за 12 лет началась стройка и активная стройка. И это все видят, люди приезжают и видят реальные сдвиги, реальные работы и количество проделанных работ. Но, к сожалению, не для всех это является показателем.

Миколай Хом’як, інвестор ЖК «Золотий берег»

Потому что мы видим в этой фирме сегодня, которая нам дала надежду, что мы получим те квартиры. На которых, честно говоря, поставили на них крест, потому что всё стояло. Движения не было. Никто из этих руководителей, которые сегодня пытаются остановить, ничего абсолютно не делали. Сегодня опять, непонятная причина почему они хотят остановить этот объект.

Олександр Марціяш, інвестор ЖК «Золотий берег»

Мне известно что сегодня состоялось очередное судебное заседание в Киевском районном суде на котором та немногочисленная группа людей пытается остановить достройку данного объекта. Честно говоря, уже непонятно чего они хотят. Раньше, я как новый инвестор, я понимал тех людей, которые не согласны были с чем-то, которые так долго времени ждут свои квартиры. Понятно, что не все могут быть согласны с теми условиями, которые были предложены кооперативом. Но после того, когда уже было одно решение, второе решение Апелляционного суда Одесской области, который указал о том, что защищая права отдельных инвесторов, никоим образом не могут быть нарушены права всех инвесторов, всех членов кооператива, на данный момент Морского-1. И они всё равно пытаются отменить решение сессии горсовета о выделении земельного участка за который мы очень боролись, за эту аренду. 

Наступне судове засідання призначене на 27 лютого. А поки що сім’ї 500 інвесторів «Золотого берега» чекають закінчення будівництва, яке зараз активно здійснює Кооператив Морський 1, і сподіваються нарешті відсвяткувати новосілля в квартирах, які вони купували ще більше 10 років тому. Без зайвого затягування процесу і роздування скандалів.

Комментарии закрыты