У боксерському клубі «Панчер» 6 вересня пройшов дружній турнір між Одесою і Берліном. Традиційно президент Федерації боксу Одеської області, Халід Мусаєв привітав і побажав удачі всім боксерам. Це вже друга зустріч на такому рівні, перша відбулася в жовтні 2018 року.  Тоді одесити здобули перемогу над німцями. Як проходили бої цього разу, дізнаватися наша знімальна група.

Федерація боксу Одеської області приділяє велику увагу спортивній підготовці боксерів. Так 6 вересня в боксерському клубі «Панчер» був проведений дружній турнір між Одесою і Берліном. Це вже друга така зустріч, перша відбулася в жовтні минулого року. Тоді одесити здобули перемогу над німцями.

 Володимир Осипчук, тренер

 

 Все таки на кону честь страны, поэтому готовились максимально усиленно, два, два-три раза в день ну готовились потому что дружба-дружбой, а победить нужно.  Ну ребята тоже сильные, опытные, чемпионы Германии, участвовали ребята на чемпионатах Европы поэтому ребята приехали тоже максимально сильные, то есть подобраный очень сильный состав боксеров как с Одессы так и с Берлина

На урочисту церемонію відкриття прибув президент федерації боксу Одеської області, Халід Мусаєв. Звертаючись до всіх присутніх, він зазначив, що така значуща в спортивному плані зустріч дуже важлива для Одеси. За його словами, це  перший крок до тісної спортивної співпраці між країнами.

 

Головна мета турніру: налагодити міжнародні відносини для подальшої співпраці і популяризувати бокс для спортивного туризму та довести, що юні одесити можуть успішно конкурувати на рингу з ровесниками з інших областей і країн. Федерація боксу під головуванням президента Халіда Мусаєва, активно працює для того, щоб долучати молодь до спорту й зводити її на чемпіонські п’єдестали. Саме завдяки самовіддачі і професійному підходу свого нового президента, Федерація боксу почала так стрімко розвиватися. І вже зараз з впевненістю можна сказати, що завдяки Халіду Мусаєву, в Одеський бокс вдихнули  нове життя.

 Олександр Гордієнко, представник Федерації боксу Одеської області

 

» В рамках этой поездки мы хотим в первую очередь дать больше опыта нашим спортсменам, потому что ровняясь на такой высокий уровень наших партнеров с Берлина, мы можем приобрести лишь только положительные эмоции, а также навыки. И сегодня тренеры города Одессы и Одесской области собрали самую сильную команду для того чтобы противостоять команде с Берлина»

 

Ряд дружніх боїв буде проходити з 4 по 10 вересня. У них візьмуть участь перспективні одеські боксери. Бої обіцяють бути захоплюючими.

Комментарии закрыты