У всесвітньому клубі одеситів відкрилась виставка одеського фотографа Ігоря Ситніка. Моряк в минулому — знімає Одесу десять років: її дворики, архітектуру, затишні куточки. Ця експозиція — дарунок майстра до 225 -го Дня народження міста. На вернісажі побували наші кореспонденти.

Відомий одеський фотограф, учасник великої кількості виставок Ігор Ситнік до Дня міста підготував виставку своїх робіт. Експозиція «Одеські дворики» — це дарунок фотохудожника своїй улюбленої моделі до її 225-річчя. Ось вже десять років як Ігор змінив професію моряка на фотографа і із задоволенням створює прекрасну пам’ять про нинішню Одесу. У його колекції — серії автентичних фото одеських дворів і безліч неймовірних міських панорам.

 Ігор Ситнік, фотограф

Майже всі одеські фотографи, і не лише одеські, знімають дворики з їхніми колоритними мешканцями: котами, собаками, діточками і бабусями, але через деякий час переключаються на інші теми. Ігор лишається вірним своїй головній моделі — Одесі  — вже десяток років. Його дворики  — старенькі, обшарпані, але насичені неймовірною енергетикою старого міста з його веселими і сумними історіями.

 Ганна Курцева, відвідувачка виставки

Борис Бухман, фотограф

 Ольга, фотограф

У деякі дворики, які зафіксував апарат фотографа, вже неможливо потрапити з міркувань безпеки мешканців, а інші, нажал , вже зникли.  Кольорові та чорно-білі фотографії Ігоря Ситніка як листівки на пам’ять. До речі, експозиція побудована таким чином, що фото, яке сподобалось глядачу, можна одразу придбати, легко знявши з мотузки.

Ігор Ситнік, фотограф

Фотовиставка «Одеські дворики» Ігоря Ситніка відкрита у Всесвітньому клубі одеситів до 19 вересня.

 

 

 

 

Комментарии закрыты