В Одесі триває п’ятий відкритий освітній форум «Сучасна одеська школа. Партнерство заради майбутнього», який стартував 8-го жовтня та проходить у всіх районах міста. І одразу за Суворовським районом естафету обміну педагогічними знахідками прийняли освітяни Київського району. Зустріч форумчан тут проходила у ліцеї №81, який, за словами його директора Тетяни Завтур, якраз є прикладом сучасної одеської школи, і того, як місто працює над цим.

У Київському районі не тільки ремонтуються заклади для дітей, а й будуються нові. Директор міського департаменту освіти та науки Олена Буйневич в своїй доповіді про сьогодення та найближче майбутнє закладів освіти Київського району підкреслила приємну звістку.

У питаннях удосконалення системи освіти одеські вчителі — на передовій, — вважає директор школи №85 Лариса Гордієвська, постійний учасник освітнього форуму. У цьому році вона модерує засідання його Київської секції.

Якість освіти, інклюзивне навчання, сучасні виклики, робота в умовах карантину, медіація та конфліктологія — п’ять найважливіших питань, на яких зосереджена увага вчителів під час цьогорічного форуму. Серед його постійних учасників й представники муніципалітету. Так, у засіданні в таїровській школі взяв участь заступник Одеського міського голови Павло Вугельман.

П’ятий відкритий освітній форум «Сучасна одеська школа. Партнерство заради майбутнього» спрямований на поліпшення якості освіти. Із запропонованих на ньому ідей будуть відібрані найкращі, які потім профінансують і реалізують у рамках Міської програми розвитку освіти Одеси.

Комментарии закрыты