9-го листопада Одеський міський голова Геннадій Труханов відвідав міську клінічну інфекційну лікарню і передав одеським медикам 44 сучасні кисневі концентратори виробництва США, закуплені за кошти міського бюджету.

Необхідність застосування кисневих концентраторів у пацієнтів з важким перебігом COVID-19 викликана поразкою легеневої тканини, при якій легені не можуть засвоювати кисень з атмосферного повітря. Кисневий концентратор дозволяє наситити організм пацієнта киснем, а також може використовуватися для подачі кисню через апарат ШВЛ. З отриманого обладнання 14 кисневих концентраторів передані в міську інфекційну лікарню. Також по 10 концентраторів отримали три міські лікарні, включені в план розгортання ліжок для лікування пацієнтів з COVID-19, — МКЛ №10, МКЛ №11 та МКЛ №1.

Дана закупівля — продовження системної роботи міської влади Одеси по оснащенню опорних лікарень, які проводять лікування пацієнтів з COVID-19. Раніше в цьому році за кошти міського бюджету для медустанов Одеси були куплені ще 203 сучасних кисневі концентратори. Також в ході відвідування інфекційної лікарні Одеський міський голова Геннадій Труханов ознайомився з ходом проведення ремонтних робіт по створенню міської ПЛР-лабораторії.

Ремонтні роботи в лабораторії планується завершити в грудні нинішнього року, і після отримання необхідної сертифікації лабораторія почне свою роботу.

Найближчим часом планується установка в опорних стаціонарах Одеси додаткових кріоциліндрів, а також очікується поставка кисневих концентраторів, придбаних за кошти державного бюджету, про це повідомив Геннадій Труханов лікарям і подякував за самовіддану працю.

Комментарии закрыты