ПІСНЯ В СОЛДАТСЬКІЙ ШИНЕЛІ

Традиційно напередодні важливого для кожного одесита свята – Дня визволення нашого міста від фашистських загарбників відбувся заключний концерт міського етапу конкурсу «Пісня в солдатській шинелі». Дитячі творчі колективи виконували пісні воєнних років, патріотичні сучасні композиції та продемонстрували танцювальні номери. Присутніх в залі: ветеранів другої світової  війни та Афганістана, воїнів АТО та волонтерів, військовіх, студентів та школярів привітав зі сцени  Одеський міський голова Геннадій Труханов.

 

ВИНАХІДНИК-КОНСТРУКТОР

Прикрасити інтер’єр будинку або заміської дачі можна не тільки магазинними дрібничками, але і виробами з металу та склу, виготовленими своїми руками. Причому це доступно кожному, оскільки для цього потрібен мінімальний набір інструментів, знань і , безумовно, головне -бажання.  Якщо людина творча завзята, як гість нашої сьогоднішньої  програми — одеський винахідник , майстер Владіслав Пащенко, то подібні речі можуть прикрашати навіть міські парки та сквери .

 

НОВА ПРОГРАМА

10 приголомшливих музичних дівчат-учасниць відомого українського джазового колективу «Freedom-Jazz» показали одеситам, які зібрались в одеській філармонії , нову програму. До кабаре-шоу «Jazzy Fairies» увійшли як знакові номери -фрагменти легендарних мюзиклів «Кабаре», «Sweet Charity», так і абсолютно нові. Родзинкою вечора стало виконання авторських пісень Freedom — jazz. Зустріч з жіночим джаз-бендом для одеських меломанів підготувало концертне-театральне агентство Ексклюзив.

Комментарии закрыты