ПРЕМЬЕРА ОПЕРЫ

10, 17 червня та 1 липня в Одеському театрі опери та балету -прем’єрні покази опери Глюка «Орфей і Еврідіка» в режисерський постановці Павла Кошки. За диригентським пультом – Ігор Чернецький. Про своє бачення цієї вічної історії кохання автори нової постановки розповіли журналістам на прес-конференції.

ЮБИЛЕЙ ТЕАТРАЛЬНОГО ХУДОЖНИКА

25 травня головний художник Одеського театру юного глядача імені Юрія Олеши  Микола Вилкун відсвяткував свій 80-й ювілей.  За майже шість десятків років творчої діяльності Миколою Митрофановичем створено художнє оформлення близько 300 театральних спектаклів та фестивалів мистецтв, проведено десятки персональних виставок. З вісімдесятиріччям Миколу Митрофановича привітали колеги, друзі, земляки. Святковий вечір, присвячений ювіляру, завершила вистава «Філумена Мартурано».

ДЕТИ В МУЗЕЕ

В рамках святкування Міжнародного дня захисту дітей з 1-го по 10 червня вперше в Україні відкрився фестиваль «Діти в музеї» . Урочистості відбулись в патіо музею західного та східного мистецтва. Концерт дитячих колективів міста, дефіле в історичних костюмах, і унікальна виставка арт-проекту «Картина». Це чудові дитячі фотопортрети, які відтворюють шедеври світового живопису. Що ще буде відбуватися протягом 10 днів фестивалю «Діти в музеї» -далі в сюжеті.

 

Комментарии закрыты