В Україні, 14 березня — День українського добровольця. Саме в цей день  2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. День українського добровольця — це свято справжніх патріотів.  Людей, які свідомо, за покликом серця у важкий для своєї держави час стали на захист її суверенітету і територіальної цілісності. Пам’ять героїв — добровольців АТО вшанували і в Одесі. Церемонія покладання квітів відбулась біля меморіального каменю на місці спорудження Меморіалу воїнам Одеси і області, які загинули в зоні проведення АТО. В урочистостях взяли участь близько ста осіб: представники влади, духовенство та громадськість .

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Это не только в Украине, вообще, во всем мире, во всех странах добровольцы были которые бескорыстно, бескорыстно подчеркиваю,  оказывают помощь, при чем помощь не просто материальную, а помощь в таком порыве, в душевном порыве, в патриотическом порыве . Это конечно не просто важно. Дух патриотизма, когда есть дух патриотизма в стране, у граждан страны, значит страна живет, в ней она едина, она живет и она будет жить . По этому сегодняшний день свидетельствует тому , что в стране есть патриотический дух, в стране есть патриотически настроены люди , которые готовы оказывать помощь, подставить плечо всем государственным органам , вооруженным силам в данном случаи.

День українського добровольця відзначають в Україні з 2017 року. Свято встановлене з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посилення суспільної уваги і турботи до учасників добровольчих формувань і на підтримку ініціативи громадськості.

Комментарии закрыты