18 грудня у Великому залі Одеської середньої спеціалізованої музичної школі імені Столярського пройшов святковий концерт «Одеса запалює зірки». Юні музиканти шкіл естетичного виховання Одеси продемонстрували свої досягнення у музиці, виступивши з річним підсумковим концертом за 2017 рік.

Свої творчі досягнення у святковій музичній програмі продемонстрували лауреати міжнародних, всеукраїнських та міських конкурсів і фестивалів: зразкові дитячі колективи, інструментальні ансамблі, а також солісти-інструменталісти, виконавці на фортепіано, акордеоні, скрипці, контрабасі, сопілці, віолончелі. У концертній програмі виконанували твори композиторів-класиків та сучасних українських авторів.

Світлана Лисюк, директор дитячої школи хорового мистецтва

«Мы проводили прослушивание детей. Был строгий профессиональный отбор, чтобы сегодня выступили действительно самые достойные. В этом концерте принимают участие дети — лауреаты международных и городских конкурсов. Дети, которые ведут достаточно яркую концертную жизнь».

Традиційний підсумковий концерт напередодні дня Святого Миколая проходить за підтримки одеського департаменту культури та туризму. Привітати учасників заходу завітала директор департаменту Тетяна Маркова.

Тетяна Маркова, директор департаменту культури та туризму ОМР

«Проект Одесса зажигает звезды», который мы делаем ежегодно и в конце года подводим определенные итоги еще раз в этом году демонстрируют что действительно у нас очень много одаренных деток, действительно онм получает профессиональное образование. Очень отрадно что потом они поступают в высшие учебные заведение не только в Украине но и за рубежом и продолжают развивать и прославлять исполнительскую школу нашего города».

Музиканти грали на різноманітних класичних та народних інструментах. Було представлено і не зовсім звичний інструмент — маримбу. Він належить до родини ударних.

У концерті брали участь вихованці 21 школи естетичного виховання Одеси. Загалом учасників понад 100 — діляться організатори. Виступи на великій сцені для юних музикантів —  спосіб проявити себе та зробити крок до своєї мрії. Секрети ж вдалого виступу у кожного свої.

«Секрет хорошего выступления — это уверенность в себе, во первых ну и второе — выполнять ысе что говорит руководитель и показывает».

«Я думаю, что здесь секрета нету, просто нужно почувствовать в себе артиста и все».

«Надо держаться на сцене, улыбаться и как бы не стесняться, показывать себя на сцене.»

Підсумковий концерт «Одеса запалює зірки» проходить з 2015 року. Щорічно в ньому беруть участь вихованці всіх шкіл естетичного розвитку в Одесі.

Комментарии закрыты