Також під час апаратної наради підняли питання використання траверсів, які експлуатуються орендаторами пляжів. Взагалі з цією метою укладено 10 договорів, за якими орендатори повинні приводити в порядок траверси. Щоправда, не всі підприємці виконують свої зобов’язання. Зокрема Одеський міський голова розкритикував стан траверсу №20 на пляжі «Аркадія».

Где он приведен в порядок? Я вижу, что на траверс, на его бетонную часть просто сделан деревянный настил. Это в порядок приведено?

Так Міський голова акцентував увагу на тому, що сьогодні мати можливість користуватися пляжами повинні в першу чергу одесити; а тому орендатори повинні робити все можливе, аби їх діяльність не заважала відпочинку громадян.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Проход для людей должен оставаться. Люди должны иметь возможность прогуливаться по траверсе, подходить, фотографироваться. Все это должно остаться. И, конечно, мне бы хотелось видеть вклад. Если они эксплуатируют — то не просто поставили деревяшки сверху, заработали деньги, сезон закончился, собрались и ушли. А мы потом выгоняем туда технику и начинаем наводить порядок. Для того, чтобы они потом зарабатывали деньги.

Так міський голова закликав відповідні служби та департаменти акумулювати зусилля, та привести до ладу берегову зону Одеси.

Комментарии закрыты