Маленькі пенсії, соціальна криза, війна. Всі ці речі на жаль для нашої держави  — буденність. Гарно те , що добрі справи також здійснюються. Так в Єпархіальному відділі з благодійності  та соцслужіння Одеської єпархії відбувся черговий етап роздачі матеріальної та гуманітарної допомоги. Були присутні понад 200 людей. Церква допомагає усім нужденним. Серед тих, хто отримав допомогу, були вимушені переселенці з охоплених військовими діями східних областей України, члени багатодітних сімей, люди з інвалідністю, самотні пенсіонери, а також численні одесити, які опинилися в скрутному матеріальному становищі. Окрім цього, дітям, які прийшли разом з батьками, були вручені іграшки. Наша знімальна група понурилась у цю атмосферу.

У продовж декілька років Одеська єпархія Української православної церкви завжди допомагає нужденним. Усі хто потребує допомоги, можуть звернутися з проханням туди де їм ніколи не відмовлять. Соціальний відділ  Одеської Єпархії  збирає листи-прохання та здійснює роздачу різнопланової допомоги. Кожен, хто опинився у скрутному становищі, може зробити наступне. Потрібно написати листа, додати відповідні документи, які підтверджують особистість, вказують на проблему. Люди звертаються з проханням не тільки про матеріальну підтримку, для них вкрай важливі продуктові набори і медикаменти. До речі  кожне прохання  з яким звертається людина, передається Владиці Митрополиту Одеському та Ізмаїльському Агафангелу. Він особисто розглядає кожний випадок, занурюється в біди цих людей. Навіть на четвертий раз людина може отримати підтримку.

 

прот. Павло  Полещук ,  єпарх. відділ з благодійності та соцслужіння

 

За прошлый год только более пяти тысяч обращений и все они без исключения рассмотрены. И  всем без исключения оказана помощь не смотря на то что мы и говорим о том что мы помогаем в меру своих сил и эти силы порой бывают ограничены, но тем не менее Владыка Метрополит не одно прошение не отверг. Каждый обратившийся в Одесскую Епархию получил помощь

 

Тільки в минулого року Одеська єпархія надала гуманітарну допомогу на суму понад 5 млн. Грн., Роздавши більше 130 тонн харчів, що дало можливість десяткам тисяч знедолених людей прожити цей важкий період в їх житті.

Очень хотелось бы поблагодарить всех кто в этом участвовал, так что очень кстати и не лишнее помогает нам выживать. Без этого гораздо труднее.

 

A пенсия не большая две с лишним. За квартиру много платим и остается мало на питание, не говоря о том, вещи купить. Дети нам отдают свое и мы носим. То что нам отдают. Все и вот мы еле выживаем и спасибо церкви что нам помогают даже этими продуктами. что нам дают.

 

И так как я отношусь к  малоимущим, одинокая, так сложилось по жизни, что у меня нет ни родственников, ни детей. Я верующий человек. во первых. Прихожу в церковь и прошу у церкви помощи  и спасибо церкви, за помощь, которую помогают. Я уже голодная не буду. Сварю кашу. супчик. И вообще спасибо большое церкви за помощь, которую  помогают не только мне, но и много нуждающимся людям.

 

Митрополит Агафангел звернувся до духовенства та віруючих Одеської єпархії із закликом зібрати продукти, одяг, ліки та фінансові кошти для передачі в якості пасхального приношення нужденним. Кожна добра людина, хто побажає взяти участь в цій благій справі, може принести все необхідне в найближчий храм. А потім зібране сотнями и тисячами небайдужих людей доставлять у єпархіальний Координаційний центр, куди  і надалі приходитимуть ті, кому потрібна допомога. Цим сюжетом ми хочемо закликати вас до того, щоб ви простягали руку допомоги  та сприяли церкві у цій благій справі. Разом ми можемо зробити набагато більше.

 

Комментарии закрыты