Одеська національна музична академія імені Нежданової провела вибори ректора. 31 жовтня в малій залі навчального закладу створили маленьку дільницю. Все згідно з буквою закону: кабінки для виборців, група наглядачів, комісія та відеофіксація. 344 людини мали змогу вирішити подальшу долю музичної академії: це усі викладачі, а також певна кількість студентів і працівників, котрі не входять до педагогічного складу.

Людмила Повзун, зав. кафедри камерного ансамблю ОНМА

Кандидаты. Три из них — это представители Одесской музыкальной академии. Это проректор по учебной работе — Олейник Александр Леонидович, заслуженный артист Украины, профессор, кандидат искусствоведения. Второй — это наш композитор, Кармелла Семеновна Ципколенко, народный артист, профессор — Ергиев Иван Дмитриевич. И Ионов Владимир Ильич — это представитель Киевской академии, заведующий оперной студией.

Євгенія Бондар, голова оргкомітету з виборів ректора

Я думаю, что это всегда животрепещущий вопрос. Не только для нашей академии, а для любых выборов, собственно говоря. Потому что жизненная позиция человека, это взгляды человека на будущее. Это стремление понимать как будет наше любимое учебное заведение, наш второй дом, как будет жить и работать в следующий период.

Це перші вибори ректора після корупційного скандалу, котрий сколихнув одеську консерваторію. Фігурантами гучної справи виявились дружина колишнього очільника Академії та декан одного з факультетів. З цього приводу на виборах затвердили посаду представника по нагляду за недопущенням корупційної діяльності.

Анатолій Дуда, професор кафедри сольного співу ОНМА

Ганьба, страшенна ганьба. Діти, котрим Бог і батьки дали талант, не можуть сюди поступати, вступати до консерваторії, тому що хтось потребує…вимога — давайте гроші, а потім талант. Молоді дівчата написали заяву в СБУ, що вони незгодні. До них підійшли, сказали давайте гроші, півтори тисячі доларів і тоді ви можете бути абітурієнтами…студентами. Вони не згодились, написали і тут же все зроблено було так, як мусить бути. Коли піймали за руку таких людей. Піймали як раз у кабінеті приймальної ректора! Ректор сидить в своєму кабінеті, а його дружина з деканом вокального факультету сидять і рахують гроші.

Очільника академії обирали 6 годин. О 15 годині виборча комісія закрила дільницю та почала рахувати голоси. В результаті, 207 — абсолютна більшість проголосувала за Олександра Олійника, який виконував обов’язки ректора після звільнення свого попередника.

Комментарии закрыты