Сьогодні Одеська область займає друге місце за нападами на журналістів. Про це 14 червня говорили у регіональному відділенні Національної спілки журналістів України. Спікери наголосили: якщо деякі зі справ і доходять до судів, то застрягають там на довгий проміжок часу. Не допомагає навіть оприлюднення випадків нападів на журналістів. На заході зазначили: злочини проти представників ЗМІ — це злочини проти свободи слова. А вона є тією демократичною засадою, якої ми всі повинні прагнути.

Юрій Работін, голова Одеської регіональної організації НСЖУ

26 июня в Киеве состоится Вищої Ради правосуддя захід один на тему… Загальнонаціональний форум «Незалежні суди та вільні ЗМІ. Розширення можливостей співпраці». Это одно направление. И второе. ОБСЕ будет проводить 26 числа то же самое. Семинар-совещание по противоправным действиям против журналистов. Тема очень серьезная, актуальная. Тем более, опять повторюсь: по рейтингу мы на втором месте. Я хотел бы сказать, что, знаете, журналисты на острие всего происходящего в нашем государстве. И действительно, мы свою работу выполняем профессионально, и находимся на посту 24 часа, а то и гораздо больше.

Спікери зазначили: всі ці випадки повинні бути розслідуванні, а правоохоронна система має конкретно повідомляти про замовників, виконувачів нападу та їх покарання.

Комментарии закрыты