З 25 по 28 травня у виставковому комплексі Одеського морського порту проходить Вісімнадцятий міжнародний архітектурно-будівельний форум «Одеський дім». Декілька виставок, різні напрямки та стилі, екологічність та енергозбереження — близько ста українських та закордонних компаній представляють найновіші тенденції світового ринку.

З 25 по 28 травня у виставковому комплексі Одеського морського порту проходить Вісімнадцятий міжнародний архітектурно-будівельний форум «Одеський дім». В його рамках об’єднані виставки будівельних технологій та матеріалів, меблів та інтер’єру, арт-об’єктів,  а також інсталяції, перфоманс «ІнтерЗона» та архітектурні заходи.

Сергій Сюрко, директор виставкового центру «Одеський дім»

Здесь собраны наиболее современные, экологически чистые материалы и технологии для строительства, для обустройства интерьера. И, на мой взгляд, здесь такое удачное сочетание, особенно в интерьерной тематике классики и современности.

На Форумі представлені якщо не всі, то більшість європейських виробників будівельних матеріалів, меблів та предметів інтер’єру. Слід також зазначити, що 50% виробників — українські; і вони успішно конкурують з іноземними колегами.

Сергій Сюрко, директор виставкового центру «Одеський дім»

Я даже могу сказать, что за 18 лет нашего форума отечественная продукция, ну, с каждым годом завоевывает все большую и большую долю рынка, и сегодня она явно преобладает на рынке.

Акцент цього заходу — екологічність та енергозберігаючі технології. Український ринок дотримується світових тенденцій щодо збереження довкілля. І крім власних розробок будівельних матеріалів, українські компанії поставляють лише найкращі, екологічно чисті та безпечні матеріали.

Кирило, представник компанії «Імідж крівля»

В наших продуктах используются только краски, стандартизированные по немецким и французским нормам. Также вся черепица не красится сверху — краска присуща в глине.

Українські виробники, представлені на Форумі, працюють в абсолютно різноманітних напрямках: тут є як сучасні, «модерні» меблі, так і спеціально зістарені. Адже покупець знайдеться на кожен якісний товар.

Тетяна, представник компанії «Yves Fouquet»

Мебель во французском стиле. То есть это традиционная французская мебель. Так, как она изготавливалась 100-200-300 лет назад, по старинным французским технологиям. Из массива древесины.

На виставці крім іншого представлені авторські меблі, які спеціально розроблюються і існують лише в одному варіанті. До того ж багато учасників Форуму є виробниками повного циклу.

Кароліна, представник компанії «Територія дерева»

Мы являемся производителями полного цикла. То есть процесс производства у нас полностью начинается с пилорамы и сушильной камеры. Мы работаем со своим собственным материалом.

Традиційні стенди виставки перемежовуються з архітектурними майстернями та студіями дизайну інтер’єру, де можна отримати безоплатні консультації щодо проектування, будівництва, ремонту, a також облаштування будівель та приміщень. Такий формат напрацьовувався всі 18 років існування Форуму.

Сергій Сюрко, директор виставкового центру «Одеський дім»

Привнесено, на мой взгляд, интересное сочетание современных информационных технологий и, собственно, выставочного пространства. С помощью интернета люди узнают заранее, что будет представлено на выставке, кем будет представлено на выставке. Узнают уже об опыте применения тех или иных материалов и технологий. А на выставке они уже знакомятся, налаживают отношения с поставщиками, с производителями, с архитекторами и дизайнерами интерьера. И, собственно, договариваются о реализации тех или иных проектов.

Архітектурно-будівельний форум «Одеський дім» — найкращий спосіб дізнатися, з чого і як створюються наші будівлі, вибрати собі меблі до вподоби і порадитися з професіоналами, яким чином краще облаштовувати середовище навколо себе.

Комментарии закрыты