Туристичні прогулянки вздовж морського узбережжя, екскурсії та доставка на пляжі — в черговий раз в мерії обговорили перспективи і деталі проекту «Морський трамвайчик», який був прописаний в Стратегії розвитку Одеси до 2022 року. 17 листопада ініціативна група зустрілася з головою департаменту аналітики і контролю Олексієм Козловим, а також з Сергієм Тетюхіним — очільником департаменту економічного розвитку. Сторони обговорили питання документації проекту «трамвайчика», адже без необхідних паперів майбутній інвестор не зможе вкласти свої гроші.

Олег Пастернак, координатор проекту, капітан далекого плавання  

Процесс идет дальше, возрождение прибрежного судоходства всё-таки в Одессе будет. Мы видим Одессу с моря. И многочисленное количество туристов, жителей города смогут как и в былые времена совершать морские прогулки вдоль морского побережья. Будет подготовлен меморандум, мы его сделаем как положено и будем двигаться дальше в направлении инвестора и осуществления проекта.

За словами координатора проекту Олега Пастернака, інвестор обов’язково знайдеться, як і ті хто бажає подивитися на одеське узбережжя з борту «трамвайчика». Особливо під час туристичного сезону. Точний маршрут судна буде сформований пізніше. Зараз йде мова про те, щоб відродити історичний напрямок «морського трамваю» — з порту в сторону фонтану, а потім до самого Совіньона.

Комментарии закрыты