Одеському зоопарку — 95! Одне з улюблених місць відпочинку одеситів в цьому році відзначає свій ювілей. У неділю гостей закладу очікують різноманітні конкурси та сюрпризи. Детальну програму заходів розповіли напередодні свята в Одеській мерії.

Один з найстаріших зоопарків — одеський — відзначає свій ювілей! Цього року звіринцю виповнюється 95. Адміністрація зоопарку, як завжди, підготувала для любителів тварин цікаву розважальну програму. На центральній площі одеситів і гостей нашого міста чекають ігри, конкурси, танці, ростові ляльки та багато іншого. А для найбільш  допитливих в цей день пройде творчий майстер-клас, де кожен зможе навчитися власноруч майструвати справжні витвори мистецтв.

Зінаїда Цвірінько, заступник Одеського міського голови

Наш зоопарк — это то светлое место в нашем городе, которое дарит людям добро, дарит приятные впечатления, дарит эмоциональное наслаждение. Есть заслуга коллектива зоопарка в том, что зоопарк развивается: бейби бум, который сегодня наблюдается в нашем зоопарке — как результат очень хорошей, правильной зоологической работы, научно-практической и прочее.

За такий тривалий час, зоопарку є, чим пишатися. Наприклад, не так давно в одеському зоопарку відкрили Центр реабілітації диких тварин, куди одесити приносять постраждалих тварин. Перш за все, одесити знаходять різноманітних птахів, які зазнали травм. Щорічно зоопарк приймає 700-800 голів. Після вигодовування і виходжування вони знову випускаються в дику природу. Про те чим, на своєму віку може похвалитися зоологічний парк в одеській мерії розповів директор закладу Ігор Бєляков.

Бєляков, директор Одеського зоопарку

Стая волков была перенесена из маленькой клетки в просторный вольер, построен новый обезьянник для семьи зеленых мартышек. Построен большой тигрятник, самый большой, самый значительный объект, который мы сделали за последние годы и в общем-то за многие десятилетия существования одесскогозоопарка. Амурским тиграм были предоставлены качественные условия содержания. И тигры и обезьяны получив новые апартаменты стали размножаться.

Відзначити ювілей одеситів і гостей міста запрошують у неділю, 10 вересня. Свято розпочнеться об 11:00.

Комментарии закрыты