Враження від мандрівок по містах та країнах, одеський колорит, портрети, жанрові сцени і, звісно, котів та нове захоплення – абстракцію — представив на своїй персональній виставці у виставкових залах художнього музею відомий одеський фотограф Олександр Синельников. Більш ніж 100 робіт об’єднані назвою «Оточуюча реальність» і відображують творчі напрямки та інтереси автора.  Експозиція буде відкрита до 4 березня.

Фотографії , зроблені за 10 років з трьох десятків професійного творчого життя, представив на виставці в художньому музеї відомий одеський фотограф Олександр Синельников. Це більше сотні різножанрових робіт: великі міста: Париж, Нью-Йорк, Марсель, Регенсбург, портрети наших сучасників, звісно, Одеса з її колоритними  дворами і незмінними мешканцями – котами. А також нове захоплення майстра — візерунки тіней на асфальті, віддзеркалення та абстрактні фрагменти, що виглядають дуже реалістично.

Олександр Синельников, фотограф

 кроме конечно одесских дворов.котов, мне інтересні абстрактніе формі, тени, отражения, фрагменті.работа. в современнії направлениях Я не одхожу от класики. Расщиряю круг своїх интересов.

Більше тридцяти років Олександр займається творчою фотографією, бере участь в різних національних і міжнародних фотосалонах і конкурсах, не одноразово відмічений медалями і дипломами. Автор провів більше двадцяти персональних виставок в Одесі, інших містах України і за кордоном.

 Олександр Синельников, фотограф

 когда я фотографирую я что-то вижу. В голове складивается картирка. Формируется фотографическое видение. Потом оно полежит и подумаєш, как его правильно доработать и подать  очень часто один раз спеваешь поймать мгновение- есть кадр. Иногда видиш интересное, если оно не меняется,ждеш, віберешь свет, погоду. И можно неспеша сделать хорошую фотографию

Олександр Синельников працює фотографом в музеї Західного і східного мистецтва і художньому музеї. Входить до складу правління одеського відділення НСФХУ, а також є заст. голови одеського клубу фотографів «Фотон-2» і керівником фотогрупи «Місто»..

 Георгій Гергая, фотограф

0.18- с огромнім удовольствием наблюдаю огромную производительность. Єто четвертая или пятая за год. Біли по разнім городам страні. Невтомимій напор поражает. Столько работ извлекать из повседневной жизни єто фантастически.

 Ігор Єрошкін, фотограф

 Олександр Синельников сильно повлиял на мое видение, любов к фотографи. Он один из моих учителей, котрого очень ценю.

Експозиція фоторобіт Олександра Синельникова «Оточуюча реальність» буде відкрита в залах Одеського художнього музею до 4 березня.

 

Комментарии закрыты