Одесити повинні задекларувати доходи за минулий рік, якщо отримали їх без участі податкових агентів, тобто не у вигляді офіційних заробітної плати, дивідендів, премій тощо. А якщо проводили незалежну професійну діяльність, отримували іноземні доходи або надавали майно в оренду і в інших випадках, з переліком яких можна ознайомитись на сайті Державної фіскальної служби України або у Центрах обслуговування платників податків.

Олександр БАТРАК, начальник Південного управління в м. Одесі ГУ ДФС в Одеській області
З 1 січня 2019 року стартувала кампанія декларування громадянами своїх доходів, яка триватиме до 1 травня 2019 року. Хочу нагадати, що декларування є конституційним обов’язком кожного громадянина. Подати декларацію громадянину на даний час нескладно: треба з’явитись до ДПІ за місцем мешкання, звернутись до інспектора у будь-якому вікні, і інспектор проконсультує, допоможе заповнити, відповість на всі питання. Ласкаво просимо до Державної фіскальної служби. 

Податкова декларація подається платниками податків як особисто або уповноваженою особою, так може бути надіслана поштою або подана в електронній формі. Одесит Олег Філімонов, шоумен, підприємець, заслужений артист України — особисто прийшов в Центр обслуговування платників податків, аби подати декларацію про доходи.

Олег ФІЛІМОНОВ, заслужений артист України
Я нахожусь сейчас в здании налоговой инспекции Киевского района. Что я здесь делаю, спросите вы? Я пришел подавать ежегодную налоговую декларацию. И я знаю, что налоги с физических лиц попадают в местный бюджет, а не уходят куда-то. Они остаются в Одессе, и, может быть, мой налог останется в Киевском районе, где я живу. И на эти деньги и деньги от других одесситов, возможно, и будут ремонтироваться дороги, ставиться освещение, будут выдаваться зарплаты учителям и муниципальным медикам. И поэтому важно, чтобы каждый человек, кто, как физическое лицо, занимается предпринимательской деятельностью, — пришел и заплатил. Друзья мои, я вас, действительно, призываю это сделать. Это очень важно — для Одессы, для государства, для всех нас.

У минулому році після деклараційної кампанії за 2017-й рік, коли по Південному управлінню ГУ ДФС в Одеській області, яке обслуговує Київський та Приморський райони, було подано фізичними особами 3253 декларації — до бюджету Одеси надійшло більше, ніж 30 мільйонів 680 тисяч гривень. Тому задекларувати доходи — це нескладно. І це патріотично!

Комментарии закрыты