3 червня лідер Радикальної партії України Олег Ляшко відвідав Одеську область. А саме селище міського типу Овідіополь. Там народний депутат відкрив дитяче містечко, вручив велосипеди дітям з багатодітних сімей, а також сертифікати на медобстеження. Подробиці — далі в сюжеті.

День захисту дітей вже пройшов, але в Овідіополі святА тривають. 3 червня за ініціативи місцевих депутатів Радикальної партії в селищі міського типу з’явилось нове, сучасне дитяче містечко зі всілякими гойдалками і батутами. Урочисто відкрив майданчик лідер Радикальної партії України Олег Ляшко.

Олег Ляшко, лідер фракції Радикальної партії

Треба будувати спортивні майданчики, дитячі майданчики, школи, дитсадки для того, щоб наші діти вели здоровий спосіб життя, займались фізкультурою, спортом. Тому що коли діти здорові, освідченні, значить наша країна має майбутнє. Німецький канцлер Бісмарк казав:»хто не фінансує освіту, той фінансуватиме тюрми». Нам в Україні треба будувати не тюрми, а майбутнє для наших дітей: освідчене, успішне, здорове. І тоді країна буде сильною і мирною.

На відкриття приїхали понад тисяча жителів з усього Овідіополя. Подарунок у вигляді дитячого майданчика — справжня радість не тільки для дітлахів, а й для батьків. Адже в усьому селищі місць відпочинку для дітей практично немає. Одже тепер дорослі без страху можуть відпускати свої чада проводити дозвілля.

Лілія, місцева жителька

Мы немножко с другого  района Овидиополя приехали. Но вообще, конечно, хорошо, что развивается, строятся детские площадки. Хотелось бы, немного больше. Наш ребенок очень любит горки, на горках кататься. Еще побудем тут, очень рады. Спасибо

Ігор, місцевий житель

Последний этот год-полтора, начали депутаты заниматься, делать детский площадки. Потому что раньше некуда было вывести детей, они как-то сами по себе были. Собирались, что-то катали.

Лілія, місцева жителька

Последнее время открывают детские площадки. Я очень рада, что для детей это все открывают и им есть куда пойти, где поиграть. Потому что раньше они бегали по всем этим балкам и все остальное. А сейчас очень рада, многие места, на многих улицах открывают.

Анастасія, місцева жителька

Пришла сюда с целью увидеть, как достигли новых преображений и так далее. Мне больше всего понравилась та горка, но жалко, что очень мало мы там были.

Однак на цьому сюрпризи не закінчилися. Лідер Радикальної партії подбав і про пільгові категорії громадян. Олег Ляшко вручив грамоти та подяки від Радикальної партії працівникам дитячих закладів, а також сертифікати на безкоштовне медичне обстеження на МРТ малозабезпеченим сім’ям та учасникам АТО.

Олег Ляшко, лідер фракції Радикальної партії

Дуже важливе питання — це діагностика, здоровий спосіб життя, діагностика, профілактика різних захворювань. Тому ми добиваємося прийняття державної програми про проведення щорічних безплатних медичних обстежень для того, щоб людина пішла в лікарню. Сьогодні не йдуть в лікарню бо немає грошей. На томографію, на рентген, на флюорографію.  Ми хочемо, щоб це було за рахунок держави, на ранній стадії виявляти хвороби, ліквідовувати їх і щоб люди успішно жили, радували своїх дітей, свою сім‘ю і свою рідну країну.

Не залишилися осторонь і члени багатодітних сімей. Їм Олег Ляшко вручив новенькі велосипеди.

Комментарии закрыты