ПРЕМЄРА В ЛЯЛЬКОВОМУ ТЕАТРІ

Історія боротьби двох світів — язичницького і християнського, протистояння цивілізації і дикої природи, свободи і залежності від соціуму, спроби звільнитися і прийняття неминучості… Через ці теми розкривається тема Любові… Одеський обласний ляльковий театр представив прем’єру нового сезону — виставу для дорослих «Олеся. Містифікація» за мотивами твору Олександра Куприна. Режисер постановки — Іван Уривський.  Він був гостем студії.

ГОЛОВА ЗЕМНОЇ КУЛІ

Дослідник творчості українського «батька руського футуризму» Давида Бурлюка одеський культуролог Євген Деменок надрукував вірші забутого та недооціненого поета Василіска Гнєдова , який до речі один з перших став писати футуристичні вірші українською мовою. Крім того, Гнедов входив до товариства так званих голів земної кулі. Хто ці люди? –  подробиці в сюжеті.

ВОНИ ПОЛОНИЛИ НАШІ СЕРЦЯ

«Вони полонили наші серця» — чотирилапим супутникам людини присвятили творчий вечір в бібліотеці імені Грушевського. Собака-помічник, собака-захисник і собака-друг — сотні років ця тварина вірно служить людству і ніколи не просить що-небудь натомість, за винятком любові людини. Мої колеги побували на вечорі і розібралися як маленькі і великі, пухнасті і гладкошерсті друзі здатні змінювати наші життя.

Комментарии закрыты