11 травня у приміщенні Одеської національної академії харчових технологій нагородили сертифікатами переможців олімпіад ВИШу для майбутніх абітурієнтів. Сьогоднішні школярі не лише ще раз перевірили свої знання з власних профільних предметів, а й заробили собі додаткові бали для вступу в Одеську національну академію харчових технологій.

Нещодавно Міністерство освіти і науки України дозволило вищим навчальним закладам проводити олімпіади з тих дисциплін, які вони вимагають для вступу. Це не лише перевірка власних знань з тих чи інших предметів, а й повноцінне тренування перед складанням ЗНО.

Богдан Єгоров, ректор ОНАХТ

Это очень правильный шаг, потому что на специальности дефицит, специальности промышленности. Таким образом можно привлечь больше молодежи, талантливой молодежи, которая может проявить свои знания не только в ходе тестирования, но и в ходе таких олимпиад.

У першому етапі олімпіади брали участь близько 300 абітурієнтів, з них — 39 переможці, які отримують сертифікати та додаткові бали для вступу до Одеської національної академії харчових технологій.

Богдан Єгоров, ректор ОНАХТ

И вот сегодня мы подвели итоги олимпиады по многим предметам. У нас сесть обладатели четырежды — то есть, по четырем предметам; шесть человек по трем предметам; восемь человек по двум предметам. Всего у нас тридцать девять победителей — и мы очень рады, что ребята получили очень высокие баллы. Надеемся, что эти двадцать баллов — от семнадцати до двадцати, сегодня были озвучены результаты — помогут им стать нашими студентами по бюджетному образованию.

Для самих школярів олімпіада, а пізніше і нагородження стали чудовою нагодою дізнатися більше про структуру та життя Одеської національної академії харчових технологій, дізнатися про напрямки навчання тут — і, можливо, обрати той, який припав до душі. Самі переможці зазначають, що не було ані складно, ані нервово, адже вони були впевнені в своїх можливостях.

Ніколас Учава, переможець олімпіади

Я принимал участие во Всеукраинской олимпиаде ОНАХТ — чтобы получить дополнительные баллы к ЗНО. И это очень прикольно тоже, очень занимательно. Это такое же чувство, как сдавать экзамены ЗНО. Вообще было не страшно, но волнительно — ну, это всегда так перед экзаменом. Но если сильно волноваться, тоже ничего не получится.

Віталій Кириляк, переможець олімпіади

Я собираюсь поступать в Пищевую академию, и ходил на курсы — мне предложили принять участие в олимпиадах. Я пришел — и написал все. Я хочу поступать на факультет пищевых технологий — на «інноваційні технології харчування». Ну, не знаю, я когда искал, куда я хочу поступать, я читал про многие факультеты — и это привлекло, понравилось.

Евеліна Томашпольська, переможниця олімпіади

Я с детства люблю учиться. Поэтому хорошие достижения в учебе — для меня это нормальное явление. Я получаю удовольствие и достигаю успеха. Я еще не определилась с выбором, поэтому буду подавать заявки на несколько факультетов. В том числе на парфюмерно-косметический, на кондитерские изделия, а также на инновационные технологии питания.

Ще одним з таких «попередніх знайомств» з Одеською національною академією харчових технологій стане День відкритих дверей у форматі квесту, який відбудеться 20 травня у Дендропарку перемоги. Початок заходу — об 11:00 біля входу до парку збоку Площі 10 квітня. Подібні заходи — унікальна можливість як для школярів, так і для колективу ВИШу; адже таке знайомство дає можливість наблизити довгоочікувану зустріч юних дарувань з Одеською національною академією харчових технологій.

Комментарии закрыты