Мерію відвідала делегація з грецького міста Пірей, яке є містом-побратимом Одеси ось уже майже 25 років. У складі грецької делегації були присутні заступники мера Пірея, а також генеральний консул Греції в Одесі. Крім міського голови Геннадія Труханова, на зустрічі були присутні Костянтин Ржепішевський — Представник МЗС України в Одесі і Пантелеймон Бумбурас — голова БО «Фонд Бумбураса». Мер привітав греків з Днем незалежності республіки і підкреслив роль нашого міста в боротьбі Греції проти османського ярма. Пізніше, до управлінців приєдналися представники футбольного клубу «Чорноморець». Для обговорення майбутньої гри між одеською командою і всесвітньовідомою командою греків з міста Пірей — Олімпіакос.

Андреас Вентуріс, перший заступник мера міста Пірей

Хотілося б подякувати меру Одеси Геннадію Труханову за те, що він приділив нам увагу на зустрічі під час якої ми обговорили наші проекти. Кілька слів про товариський матч між командою Олімпіакос і одеським Чорноморцем. Ми плануємо це на кінець травня і обговорювали, що всі гроші з продажу квитків матчу будуть спрямовані в дитячі лікарні.

Поки що не вирішене яким саме одеським дитячим лікарням будуть направлені гроші зібрані з продажу квитків. Про це, як і про точну дату зустрічі спортсменів домовляться пізніше.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Вы рассмотрите эти предложения, например, в плане сценария. Может быть, посещение греческой командой, это в течении часа, заехать в городскую детскую больницу. Если примерно за такой рабочий вариант мы принимаем воскресенье, допустим, 27. Мы организуем и предложим мероприятия, которые мы можем провести, благотворительного характера. И продумаем вопросы, которые связанны сейчас с помощью. Какая помощь и кому будет направлена.

Відзначимо, що Олімпіакос є найтитулованішим клубом в Греції і виступає в Суперлізі. Так що зустріч з греками повинна позитивно позначитися і на грі одеських футболістів.

Анатолій Місюра, гендиректор ФК «Чорноморець»

Участие в этом матче примет основной состав Черноморца, я не исключаю варианты что будет усиленный и разбавленный, кому как приятнее, молодежью. Мы будем наигрывать всех, чтобы ребята почувствовали уровень международного матча. Чтобы они проиграли против профессионалов.

Точна дата матчу поки що не називається, але приблизно приїзд греків в Одесу планується 25-27 травня. Уже в кінці квітня одеські фанати дізнаються точний день зустрічі Олімпіакоса з Чорноморцем та зможуть придбати квитки.

Комментарии закрыты